Jump to content

Mој кратки филм

Оцени ову тему


Препоручена порука

Слободно можете да ми пишете критике. Значи ће ми то. Али не оне "супер ти филм" и слично. Волео бих да видим искрено шта вам се свидело, шта није...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Деда, ја бих волео кад бих могао да упутим неку конкретну критику, похвалу, примебду... али нажалост за филм сам апсолутну дудук, те од мене ту нема никакве вајде.

Свидело ми се што си у овај други убацио Клеш и Фејт но мор. И што је некако "реалистичнији" од овог првог, не знам како да кажем то.

Други филм ме је страшно подсетио на мог друга М. из Аранђеловца, који је прошле године умро због прекомерне дозе. Као да си снимио филм о њему, неколико детаља се занимљиво подудара са животом тог мог прерано упокојеног пријатеља. Да га ниси познавао случајно?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Филм је одличан.Онај очајник је по мени одлично одглумио.

Е сад,мало ми се не свиђа крај.Мислим да би музика могла да буде мало тужнија а не онако живахна....

Успут,има ли те на на овом филму?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, глумац је супер. Што се музике тиче..., ствар избора.

Има ме на овом филму. У тренутку када главни глумац излази из кладионице, ја седим са једним старијим типом за столом. Црна мајица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...