Jump to content

Прави сам војник, само имам браду и не носим оружје...


Препоручена порука

Потпоручник Горан Сандић служи у панчевачкој касарни "Растко Немањић", а на питање да ли је свештеник или војник, одговара: "И једно и друго... Испуњавам све обавезе које свештеници имају према Цркви и народу, али и обавезе официра Војске Србије"

10372219_679542282154866_190294559697076

 

http://www.mod.gov.rs/multimedia/dodaci/PRES_06.01.2015.svestenik.pdf

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...