Милан Ракић Написано Јануар 8, 2015 Пријави Подели Написано Јануар 8, 2015 Потпоручник Горан Сандић служи у панчевачкој касарни "Растко Немањић", а на питање да ли је свештеник или војник, одговара: "И једно и друго... Испуњавам све обавезе које свештеници имају према Цркви и народу, али и обавезе официра Војске Србије" http://www.mod.gov.rs/multimedia/dodaci/PRES_06.01.2015.svestenik.pdf horatio and Човек Жоја је реаговао/ла на ово 2 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука