w.a.mozart Написано Фебруар 21, 2010 Пријави Подели Написано Фебруар 21, 2010 If we get information about something from the horse's mouth, we get it from someone who is involved in it and knows a lot about it.... so,perhaps we should try opening the topics about ordinary,everyday things....dear members,feel free to introduce yourselves to everyone else and tell us about our forum......... celebrate our Lord in English... Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука