Jump to content

(Цела емисија) Војислав Шешељ у емисији “Прозор у свет” на РТВ АС, Шабац

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • 4 weeks later...

Kazu na mitingu u Novom Sadu bilo oko 3000 ljudi i jos su dolazili busevima clanovi SRS iz Republike Srpske. Dakle, bolje mu je da se fokusira na lecenje nego sto se dzaba trosi na ove stranacke aktivnosti.

Bio je on nekada potpuno sam kada du ga hapsili komunisti pa nije odustajao ...

Nisu ovde u pitanju stranacke aktivnosti vec srpsko ujedinjenje i sloboda a za to su milioni vec dali zivot pa moze i Seselj.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Bio je on nekada potpuno sam kada du ga hapsili komunisti pa nije odustajao ...

Nisu ovde u pitanju stranacke aktivnosti vec srpsko ujedinjenje i sloboda a za to su milioni vec dali zivot pa moze i Seselj.

 

Nidje veze, njegova ideologija nije ujedinjenje niti sloboda vec osvajanje danas tudjih granica na osnovu egoisticno-nacionalisticke ideje. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...