Jump to content

Elton Dzon-hulitelj

Оцени ову тему


konstantin

Препоручена порука

http://www.mondo.rs/s161224/Zvezde_i_tracevi/Elton_Dzon-_Isus_je_bio_gej.html

Legendarni britanski muzičar izazvao je pravu medijsku lavinu izjavom da je Isus Hrist bio homoseksualac.

Ser Elton Džon (62) dao je intervju najčitanijem američkom magazinu "Parejd", u kom je između ostalog govorio i o položaju gej osoba na Srednjem istoku.

"Mislim da je Isus bio osećajan, superinteligentan gej muškarac, koji je razumeo ljudske probleme", rekao je Džon.

"Na krstu je oprostio ljudima koji su ga razapeli, i hteo je da svi budemo puni ljubavi i razumevanja. Ne znam zašto su ljudi tako okrutni, pokušajte da budete lezbejka na Srednjem istoku, to je kao da sebi potpisujete smrtnu presudu".

Постављена слика

Njegova izjava uzburkala je strasti u svetskoj štampi, posebno u SAD gde su religiozne grupe šezdesetih javno spaljivale ploče "Bitlsa", nakon što je Džon Lenon izjavio da je njegov bend popularniji od Isusa.

Džon se osvrnuo i na smrti princeze Dajane i Majkla Džeksona, ali i ubistva Lenona i Đanija Versaćea.

"Slava privlači ludake! Ne bi bili ubijeni da nisu bili poznati. Nisam imao telohranitelje dok Đani nije ubijen, ali od tada sam vrlo pažljiv i ne volim što sam slavan", rekao je pevač koji će 3. juna nastupiti u Beogradskoj areni.

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи се свачим користе само да би се о њима причало и да би се писало о њима у новинама.Гладни славе и пажње. Мени је њега лично баш онако жао. Млати као максим по дивизији, а да тога није ни свјестан, тужан он.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa onaj ko mu je dao slavu i cast mu i rece kako da mu sluzi!

Eto jos jednog dokaza da kusac daje ovozemaljsko carstvo i slavu mrziteljima hrista ,tj onima koji mu se poklone...nije on to sasvim slucajno izjavio

1312_womens https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/aplauz.gif 0102_laugh

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ми само јасно зашто је то главна вијест у свим новинама. Он је пјевач и он се прославио због гласа а не памети. Куда иде овај свијет ?  1312_womens

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ми само јасно зашто је то главна вијест у свим новинама. Он је пјевач и он се прославио због гласа а не памети. Куда иде овај свијет ?  1312_womens

Pa recimo da ovaj duh ovog sveta ratuje protiv Gospoda,pa sve vesti idu u tom pracu.Po meni je 0 muzicar i pjevac,proslavio ga onaj o kome sam vec pisao u proslom postu, kao i vecinu "zvezda" 0104_cheesy

sirok put je sto vodi u propast

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Педерастија је ИН (на жалост), па ето и одговора зашто је главна вест у свим медијима!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Будалу не треба тражити будала се сама јавља.

Педерлук је до скора био не нормалан, а сада је "наводно" нормалан само то ми нисмо знали. Бојим се да ће тако исто бити и са педофилијом у скорије времену.

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ми само јасно зашто је то главна вијест у свим новинама. Он је пјевач и он се прославио због гласа а не памети. Куда иде овај свијет ?  0409_feel

Pa recimo da ovaj duh ovog sveta ratuje protiv Gospoda,pa sve vesti idu u tom pracu.Po meni je 0 muzicar i pjevac,proslavio ga onaj o kome sam vec pisao u proslom postu, kao i vecinu "zvezda" 0104_cheesy

sirok put je sto vodi u propast

dada  8086.gif

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...