Jump to content

Facebook zabranio verske titule i traži da se cinkare lažni profili

Оцени ову тему


коЖељ њацИ

Препоручена порука

Pa u redu je to, evo ovi mladenci nekakvi pootvarali ovakve profile.

 

https://www.facebook.com/irinej.patrijarh

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005053696516

 

Ima ih još nekoliko i nisu to stranice već stvarno profili,

možete ih dodati kao friends što se sa stranicama ne može.

To je po meni jasna zloupotreba ili lažno predstavljanje.

Svejedno kakvo, da li dobronamjerno ili zlonamjerno.

Ne bi trebalo biti nikakvo. za to služe fan stranice, recimo

ko je fanom patrijarha Irineja i Pavla imaju za to stranice.

Ovako to ispada da su ih oni sami otvorili kao svoje lične.

 

A i ovu stranicu treba srušit jer je blasfemna i vrijedjajuća,

zloupotreba crkvenih simbola u sasvim nedoličnom kontekstu:

https://www.facebook.com/pages/Srpkinje-za-flertovanjeSerbian-girls-for-flirt/617164751638052?fref=ts

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фејзбук је будалијештина...

Moj rodjak je imao uzrecicu "kompjuter je glupa sprava", ja sam na jednoj slavi pred svima objasnio da je kompjuter onoliko glup koliko je glupa osoba koja sedi za njim... Isto vazi i za fejsbuk.

Moj rodjak vise nema tu izreku...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa prije se vjerovalo da su fotografija i fotografisanje djavolja rabota, po tom bi mi svi sada trebali biti satanisti uključujući i pape i patrijarhe, biskupe i episkope jer se svi oni danas normalno slikaju i stalno su im njihove fotke svuda po novinama a bez slike u LK ili pasošu nikud ne mogu ni da otputuju ni bilo šta drugo da naprave pred zakonom, neku pravnu stvar da važi, podignu pare, poštu i sl. Ko hoće nešto zloupotrebit uvijek nadje načina da to uradi, svejedno da se o čemu radi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj rodjak je imao uzrecicu "kompjuter je glupa sprava", ja sam na jednoj slavi pred svima objasnio da je kompjuter onoliko glup koliko je glupa osoba koja sedi za njim... Isto vazi i za fejsbuk.

Moj rodjak vise nema tu izreku...

 

Са тим што је фејсбук скоро па бескористан...... осим чета.... и спрдње никакву другу продуктивну функцију нема... а има гомилу "одвлачења" пажње....

 

Ал га волем... јбг..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Са тим што је фејсбук скоро па бескористан...... осим чета.... и спрдње никакву другу продуктивну функцију нема... а има гомилу "одвлачења" пажње....

 

Ал га волем... јбг..

 

Zanimljiva konstatacija od nekog koji koristi facebook da dopre do krajnjih korsnika svog prozivoda ;)

 

Razmisli jos jednom. Ja sam licno zahvaljujuci facebooku sklopio mnoga profesionalno korisna poznanstva i zavrsio mnoge poslove... A inace da nema FB- a sajt mi ne bi imao ni trecinu poseta koju ima sad..

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...