Jump to content

Хрватска ће пут Србије у ЕУ условити новим оптужницама

Оцени ову тему


kordun

Препоручена порука

Ako ovo pročita Joske možda ćeš i ti biti prepreka Srbije ka EU, jedan od uslova HR, etnička metlo u rukama zlih srpskih kapetana. :)))

Ko je Joske? Josipović? Ako je on,on izvlači "adute" u sekundi i da se smrzneš, kako je takvu glupost,opšte neko uspeo da upamti, kad je izrecituje  :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čuj kao Hrvati nisu hteli rat ??? Ma ajde bre više sa tim glupostima.

 

Dobro mi je rekao jedan moj prijatelj, brate samo će hrabrost da se pamti i na jednoj i na drugoj strani,kad lešinari pozobaju sve samo će hrabrost ostati da se vidi.!

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače taj čin bivšeg kapetana JNA kojeg spominje uvodni tekst,je trn u oku vukovarčanima hrvatima,pa tako i hrvatskoj,jer je moj kapetan Radić bio počasni gradjanin vukovara posle bitke gde smo učestvovali. Kapetan je kao što znate bio oslobodjen svih optužbi i kao nevin se vratio iz Haga.

 

Kako je moguce da sud kreiran za Srbe, i pritom im sudi nepravedno i pristrasno, nekog Srbina oslobodi? 

 

Šešelj nema veze ni sa ovčarom ni sa vukovarom,kažem osim jedno 15 minuta provedenih gde je govorio kroz megafon.

 

Malo dodje napali jadan i napacen narod i onda  ode u topli Beograd dok se narod koji je inspirisan njegovim velikosrpskim mastarijama, kolje...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хрватска је небитан фактор. Ако некој од сила буде било у интересу да се процес прикључења Србије убрза, Хрвати сигурно неће заостајати за свецком демокрацијом и прекинуће са овим оптужбама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako je moguce da sud kreiran za Srbe, i pritom im sudi nepravedno i pristrasno, nekog Srbina oslobodi? 

 

 

 

 

Malo dodje napali jadan i napacen narod i onda  ode u topli Beograd dok se narod koji je inspirisan njegovim velikosrpskim mastarijama, kolje...

Kako je sve ovo naporno ponavljanje sa tvoje strane. 

Doduše sad već i zvučiš kao vojvoda šešelj i on je pričao o svom udelu,kao ratni vojvoda u Vukovaru. Pronađi sličnost molim te.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хрватска је небитан фактор. Ако некој од сила буде било у интересу да се процес прикључења Србије убрза, Хрвати сигурно неће заостајати за свецком демокрацијом и прекинуће са овим оптужбама.

Neće biti da niko ne sluša hrvate, ipak oni znaju da igraju,jer i sam odnos prema povratnicima im zadaje strahovite probleme a najbolji način je napad na srbe i kako rane rata još nisu zarsle,što je dokaz i ovaj tekst.

Vidiš kako su šešelja iskoristili da se potsete zločina na ovčari iako čovek nema nikakvu direktnu vezu za to,čak ni pod optužnicom Haškog tužioca.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako je sve ovo naporno ponavljanje sa tvoje strane. 

Doduše sad već i zvučiš kao vojvoda šešelj i on je pričao o svom udelu,kao ratni vojvoda u Vukovaru. Pronađi sličnost molim te.

 

Opet napadas mene umesto moj post? Neverovatno! Ovo se priv put desava...

 

Kakav si bre to hriscanin kad ides linijom manjeg otpora? Vidis, mrzeti cloudkinga je mnogo lako, ekstremno lako... ali podvig je  u tome da  u sebi nadjes makar zrno ljubavi prema meni :P

 

Ne sekiraj se, na tom ispitu su pali i mnogi teolozi sa ovog foruma... kakve ti sanse imas ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet napadas mene umesto moj post? Neverovatno! Ovo se priv put desava...

 

Kakav si bre to hriscanin kad ides linijom manjeg otpora? Vidis, mrzeti cloudkinga je mnogo lako, ekstremno lako... ali podvig je  u tome da  u sebi nadjes makar zrno ljubavi prema meni :P

 

Ne sekiraj se, na tom ispitu su pali i mnogi teolozi sa ovog foruma... kakve ti sanse imas ;)

Па твоји постови су пуни тебе иако папагај има капацитет да прође 180 замки да дође до хране,што једног од њих чини најсналажљивијом животињом у свет,ипак је после 10-тог понављања опет досадно.

 

Ако хоћеш љубав према теби покажи молим те да у свет живе и други људи.

 

Шешељ је био 15 минута далеко иза наших леђа,говорио је нешто преко мегафона,можеш мислити колико нам је било стало до њега,тамо није било никог ко није био под контролом и под командом ЈНА. Нећу ти причати сад детаље али би можда за разлику од теоретичара,могао да поверујеш и некима који су били на терену.

 

Дакле и шешељ је увелико био смешан после те битке кад је говорио како је ратни војвода. Тада је била "срамота" ако то заиста ниси био а навукао си ловорике.

 

И тако даље и тако ближњ,историја је игранка где ће на крају само храброст имати своје јасно видело све остало ће појести лешинари.

 

Видиш ја могу из праксе да потврдим да је шешељ профитирао од рата, за разлику од нас који смо само крв своју срећом вратили и понели назад кући.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако хоћеш љубав према теби покажи молим те да у свет живе и други људи.

 

Ti postavljas uslove... Isus je nudio bezuslovnu ljubav.. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti postavljas uslove... Isus je nudio bezuslovnu ljubav.. 

Да безусловну за онога ко ју је хтео.

 

Ти не желиш,поприлично си убеђен да је само твоје ја довољно да би се људи задржавали у твојој околини.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Инаће појмити реч љубав у контексту карикатуре је такође показатељ самосвојности,односно неподељеног смисла.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хрватска је небитан фактор. Ако некој од сила буде било у интересу да се процес прикључења Србије убрза, Хрвати сигурно неће заостајати за свецком демокрацијом и прекинуће са овим оптужбама.

jedan od zavrsnih uslova za ulazak u eu je da si sa komsijama rascistio sve racune, druga je sad stvar ako hrvatima recimo svabe zacepe usta kad srbija prizna kosovo 2040 godine 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedan od zavrsnih uslova za ulazak u eu je da si sa komsijama rascistio sve racune, druga je sad stvar ako hrvatima recimo svabe zacepe usta kad srbija prizna kosovo 2040 godine 

 

Uslovi su postavljeni i nijednom do sad nisu menjani... a vucko i njegove novine su trubile o tome kako menjaju uslove 100 puta dok vucko nije postao evropejac... :D

 

sve te price o menjanju uslova su servirli vazda informer, kurir i pravda... a uslovi nijedn jedini put nisu kenjani..

 

Sto se tice odnosa s komsijama, rascisceni su.... a to da li ce traziti da priznamo kosovo ili ne... u principu sumnjam... ali svast je moguce...

 

Mada sto se mene tice bolje neutralnost... i sloboda...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Инаће појмити реч љубав у контексту карикатуре је такође показатељ самосвојности,односно неподељеног смисла.

brate  pusti ga on samo provocira i to se na tebe najvise namjerio zadnjih dana, sto mu pricinjavas zadovoljstvo kad je prljavo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...