Jump to content

Отворено писмо ПОЛИТИЦИ – Dusan Dragic, пензионисани службеник при Уједињеним Нацијама

Оцени ову тему


Зосима

Препоручена порука

Нисам сто посто сигуран,али мислим да они раде само женски лингерие... :D

 

Ко зна, можда Тома има crossdressing fetish.  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Poštovani gosp. Dragiću

 

Verujte sve su znali, znali su sve do ej onomad. I da pođu i da stanu. E sad, znate kako,  šta da se radi... vremenom popuste te gurtne i  lamele ...i bi šta bi.

 

ps.

Ne držitete me za reč, ovoga puta ne znam baš šta je zakazalo,ali da, čvrsto verujem.... svakako je neki defekt u pitanju.

 

8086.gif takođe.

sister :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Postovana gospodjo urednice POLITIKE,

(za rubriku „Među nama“)

Zivim u Americi. u Njujorku. Dugo godina sam bio funkcioner Ujedinjenih Nacija. Sada sam penzioner.  Pazljivo i redovno pratim zbivanja u nasoj zemlji Srbiji uglavnom preko Interneta (dnevna stampa, nedeljnici, RTS …). Svakog leta provedemo po mesec do dva dana u Srbiji.

Ovdasnja srpska dijaspora je upoznata sa teskom finansijsko-ekonomskom situacijom Srbije i merama koje sadasnja vlada preduzima ili ima nameru da preduzme zarad ustede budzetskih rashoda – smanjenje penzija, plata i sl.

Ovih dana je bilo zasedanje Generalne skupstine Ujedinjenih nacija. U nasoj dijaspori se zna da je delegaciju Republike Srbije predvodio Predsednik Tomislav Nikolic kao i da je delegacija gospodina Nikolica odsela u Hotelu Star Wood na Lexington Aveniji. U tom hotelu je otselo 50, i slovima pedeset, clanova delegacije ukljucujuci Predsednika i njegovu suprugu Dragicu.  Bilo je sedam clanova bezbednosti. Dvokrevetna soba u hotelu Star Wood kosta 600 do 800 Dolara na noc. Gospodja Dragica Nikolic je navodno dosla na konferenciju o autistickoj deci. Ona je predsednik tog zastitnog udruzenja u Srbiji. Sa njom je bila i njihova snaja koja je blagajnik tog udruzenja. Usput su isle i u kupovinu i to bas u radnju Victoria Secrets gde se prodaje ekskluzivni zenstveni donji ves. Apartrman hotela Star Wood u kojem je otsela porodica Nikolic kosta bar par hiljada dolara na noc.

Istovremeno je drugi deo delegacije na celu sa gospodinom Ivicom Dacicem, Ministrom spoljnih poslova, otseo u hotelu Kimberli (50. ulica i Medison avenija). Njih je bilo, kazu, 20, i slovima dvadeset.

Radi opsluzivanja sedamdesetoclane delegacije Republike Srbije angazovani su ne samo Stalna misija pri UN (sto je prirodno) vec i Generalni konzulat u Njujorku, Ambasada RS u Vasingtonu, generalni konzulati iz Cikaga i Kanade. Trebalo je obezbediti automobile, vozace, prevodioce, pratioce u setnji i kupovini, placanje racuna u restornima itd., itd.

Pre neki dan je istim povodom (Gen. skupstna UN) u Njujorku boravio Ministar spoljnih poslova Ruske Federacije, gospodin Sergerj Lavrov. Sa njim je doslo jos sedam saradnika (provereno u Stalnoj misiji Ruske Federacije pri UN). Jedan iz obezbedjenja, zamenik njegovog sefa kabineta, predstavnik za stampu i nekolicina strucnjaka – Ukrajina, Sirija i sl.

Pitanje: Koliko je stotina i stotina hiljada Evra kostala ekskurzija sedamdesetoclane delegacije siromasne Republike Srbije u Njujork i koliko je tu penzija, plata ili doprinosa zrtvama nedavnih poplava otislo. Da li ti vasi/nasi lideri imaju obraza. Znaju li da STANU ?

Sa postovanjem

Dusan Dragic

 

http://dijaspora.wordpress.com/2014/10/11/%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8-dusan-dragic-%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%81/

 

 

 

Serbija vazda ima problem sa budalama ovog tipa ... To ti je klasicno nase seljacenje ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Inace oivo je zaglavlje ovog wordpress bloga:

 

 

Senza%20titolo.jpg

 

 

 

Ne cude ovakve gluposti posto nisu bili kadri da prevedu korektno "Think globally, act locally, osim ako nisu imali nameru da svoj provincijalizam rasire po celoj planeti ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли ме неко упутити да пронађем биографију писца овог чланка? 

Никако да похватам о ком се тачно г. Драгићу ради,...скроз неуспешна претрага.....(излази нешто везано за тенис, па  коментари спортских догађаја тим именом потписани, итд. а он сам каже да је дуго годин био функционер у УН.)

Хвала.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли ме неко упутити да пронађем биографију писца овог чланка? 

Никако да похватам о ком се тачно г. Драгићу ради,...скроз неуспешна претрага.....(излази нешто везано за тенис, па  коментари спортских догађаја тим именом потписани, итд.)

Хвала.

 

 

Sta ce ti to molim te ...

 

Vidis da je covek bio sluzbenik UN-a, zivi u New Yorku ... Pa to je za prosecnog Srbina dovoljno da slepo veruje u svaku budalastinu ...

 

A inace sluzenici UN u penziji stoje na vratima butika po New Yorku i kontrolisu ko ulazi i sta kupuje , to je uobicajeno, sta bi drugo radili ...

 

Kioji broj nosi gospodja Dragica ili kako se vec zove, zna li ovaj bivsi sluzbenik UN-a koji zivi u New Yorku , posto vidimo da je odlicno informisan?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta ce ti to molim te ...

 

Vidis da je covek bio sluzbenik UN-a, zivi u New Yorku ... Pa to je za prosecnog Srbina dovoljno da slepo veruje u svaku budalastinu ...

 

A inace sluzenici UN u penziji stoje na vratima butika po New Yorku i kontrolisu ko ulazi i sta kupuje 

Тако и ја разумех, ал ајд да погледам , да се не огрешим........само зато :)

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли ме неко упутити да пронађем биографију писца овог чланка? 

Никако да похватам о ком се тачно г. Драгићу ради,...скроз неуспешна претрага.....(излази нешто везано за тенис, па  коментари спортских догађаја тим именом потписани, итд. а он сам каже да је дуго годин био функционер у УН.)

Хвала.

Страна 14 овог документа, са Конференције УН о водама са краја осамдесетих.. Помиње се у тексту Душан Драгић...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страна 14 овог документа, са Конференције УН о водама са краја осамдесетих.. Помиње се у тексту Душан Драгић...

 

Odlicno ...a koliko ovom Dragicu placa Viktorija Secrets stajanje ispred butika i kontrola kupaca?

 

I pride pitanje ... jesi li legitimisao pisca ovog pamfleta pa si sigaran da se radi bas o ovom Dragicu? Sto je i potpuno nebitno i da jeste doticni al' ajde, cisto provere radi ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odlicno ...a koliko ovom Dragicu placa Viktorija Secrets stajanje ispred butika i kontrola kupaca?

Не знам. То мораш да питаш њега... Зашто мене? Жена, нана, је питала да јој се помогне око "лоцирања" тог лика, пошто јој Гугл на упит даје неке тенисре или шта је већ рекла. Ја сам јој само помогао овим документом, да барем потврдимо да особа са таквим именом постоји...  

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам. То мораш да питаш њега... Зашто мене? Жена, нана, је питала да јој се помогне око "лоцирања" тог лика, пошто јој Гугл на упит даје неке тенисре или шта је већ рекла. Ја сам јој само помогао овим документом, да барем потврдимо да особа са таквим постоји...  

 

 

A uz put, hoces li mi pomoici gde se pominje ime ovog coveka na onom dokumentu?

Ne nalazim ga?

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Омиљени ми вођа ми је управо јавио на мајл после мог исцрпног извештаја са овог форума, да ова тема може да остане. Вели можете мало да звекнете по Томи. Похвали тог Зосиму ал нако да се не сконта да је то због теме против Томе. Затим вели: Ето док ја грцам и радим ко коњ они се бахате, ја штедим они расипају, ја градим поверење у региону они га руше. Ја немам проблем с тим да мене пљују по том вашем поповском форуму , али народ ће на следећим изборима поново показати кога сматра компетентним да води државу а ви сте због таквих попова свакако већ изгубили рејтинг и ја вам не саветујем да излазите на изборе.

 

Да не наводим остале детаље, мислим да то наше форумаше не занима јер су по прилично аполитични и антитрачерски расположени.

 

Елем ето Зоске тема ти је супер. Стварно како их бре није срамота да тако расипају наше народне паре које је наш јадни Вучић тешком муком сабрао за опстанак наше државе?!

Срам их било!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A uz put, hoces li mi pomoici gde se pominje ime ovog coveka na onom dokumentu?

Ne nalazim ga?

Ако мислиш да је извесно да су у УН 1988. године радила два или више Драгића Душана онда је твоја примедба на месту... Ако не, онда је изразито тупа... 

 

Што се тиче текста, потруди се. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам. То мораш да питаш њега... Зашто мене? Жена, нана, је питала да јој се помогне око "лоцирања" тог лика, пошто јој Гугл на упит даје неке тенисре или шта је већ рекла. Ја сам јој само помогао овим документом, да барем потврдимо да особа са таквим постоји...  

 

 Evo, opetr sam pregledao i nigde ga ne nalazim ... Na kojoj strani se nalazi?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Evo, opetr sam pregledao i nigde ga ne nalazim ... Na kojoj strani se nalazi?

Страна 14 оригиналног документа (у ПДФ. документу је то 18. страна), други пасус...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...