Jump to content

"message" in a bottle

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Одговори 107
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

па најлепше је кад монаштво уместо да врши бдење и једну од најлепших покајних молитви, праве лудницу по светињи и то чак нападају и позивају на којешта по целој Србији.

као да није могло један дан да сачека, мени је то сумњиво - коме Црква није мајка, том ни Отац није Господ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jadni li smo Gospode,kukala nam majka,da se danas na Sretenje Gospodnje,u nasoj svetinji Gracanici,nase monastvo medjusobno fizicki razracunava,brat na brata opet dize ruku,a siptarski zlotvori  "odrzavaju i zavode red " medju nama!

TRAGEDIJA................

jest vala, al svega toga ne bi ni bilo da je ostalo jedinstvo u crkvi, tj. da ovo novi ne zele nekakve promjene
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ???? ?????, ??? ?? ???? ???? ??????.

i ja velim, kad dodje papa strumf sjeti se napisanog joooj
???? ?? ??????? ?????? ????????, ?? ??? ???? ??????? ? ???.

???? ?? ? ???, ????.

eto, etikiran sam kao bes.Bas utesne reci zivih reci utehe, al ne ljutim se, navikao sam vec klapklap

Moje poasanje smatram rodoljubivim, kakvimi treba da bude.Ako ti nije po meri, il potezi kod ok korala il napustaj grad

Dobro je, ne napisa, osudjuj klapklap

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Полиција је упала у манастир Црна Река и управо хапси монаштво.Незванично сазнајем

Лепо сам пре рекао,ако се буду питали новотарци,овако ће да буде.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???????? ?? ????? ? ???????? ???? ???? ? ?????? ????? ????????.?????????? ????????

???? ??? ??? ?????,??? ?? ???? ?????? ????????? ????? ?? ?? ????

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=52s9QsjChTk

Pa da znas lazare , ovaj(danasnji )narod i jeste neprijatelj Drzave(Srpske, Nemanjine, Lazarove, Savine, Dusanove, Hristove)
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ????? ?? ???????? ????? ?????? ?????.

?????? ???? ????????? ?? ?? ????? ? ???? ?? ?? ? ?????.?? ???? ????  klapklap

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ???? ?????, ??? ?? ???? ???? ??????.

i ja velim, kad dodje papa strumf sjeti se napisanog joooj
???? ?? ??????? ?????? ????????, ?? ??? ???? ??????? ? ???.

???? ?? ? ???, ????.

eto, etikiran sam kao bes.Bas utesne reci zivih reci utehe, al ne ljutim se, navikao sam vec klapklap

Moje poasanje smatram rodoljubivim, kakvimi treba da bude.Ako ti nije po meri, il potezi kod ok korala il napustaj grad

Dobro je, ne napisa, osudjuj klapklap

?? ??????? ? ???? ????? ????????? ???????? ? ???????? ??????, ??????? ? ?????? ???? ?? ?????, ? ??? ?? ? ????? ??? ?????? ???? ????? ?? ?????? ?????? ????? ??????? ??????:

?? ??????, ?? ????????.

????? ?????? ???????? ??? ???? ?? ????? ?? ??????? ?????? ??? ????, ?????? ????? ???? ??? ??? ?? ???? ?????? ????? ? ????????? ????? ??????.

??????? ?? ??? ??????? ? ?????:

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4274.msg113872.html#msg113872

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ????? ?? ???????? ????? ?????? ?????.

?????? ???? ????????? ?? ?? ????? ? ???? ?? ?? ? ?????.?? ???? ????  klapklap

????? ''??????????'' ??? ?????? ????????? ?????????? ??????, ?????? ???? ?????.

????? ''????? ? ??????'' ???? ????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ???? ?????, ??? ?? ???? ???? ??????.

i ja velim, kad dodje papa strumf sjeti se napisanog joooj
???? ?? ??????? ?????? ????????, ?? ??? ???? ??????? ? ???.

???? ?? ? ???, ????.

eto, etikiran sam kao bes.Bas utesne reci zivih reci utehe, al ne ljutim se, navikao sam vec klapklap

Moje poasanje smatram rodoljubivim, kakvimi treba da bude.Ako ti nije po meri, il potezi kod ok korala il napustaj grad

Dobro je, ne napisa, osudjuj klapklap

?? ??????? ? ???? ????? ????????? ???????? ? ???????? ??????, ??????? ? ?????? ???? ?? ?????, ? ??? ?? ? ????? ??? ?????? ???? ????? ?? ?????? ?????? ????? ??????? ??????:

?? ??????, ?? ????????.

????? ?????? ???????? ??? ???? ?? ????? ?? ??????? ?????? ??? ????, ?????? ????? ???? ??? ??? ?? ???? ?????? ????? ? ????????? ????? ??????.

??????? ?? ??? ??????? ? ?????:

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4274.msg113872.html#msg113872

Nije dva, vec pola dana! Nek se zna i to.Udri i 5  ban, i to bas na ovaj "oprastajuci dan" 0104_cheesy

IMAS OPCIJU"BAN"

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде доста је било !

Закључаћу све теме ако се настави ово празнословље на даље.

На жалост десило се то што се десило, страсти су узавреле, поделе су постојале и пре овога, сада је кулминирало, могло је другачије, а могло је и горе бити.

Како је тако ваља нам трпети.

Пре свега нам ваља трпети срамоту , коју доживљавамо као народ пред светом због свог оваквог понашања.

И то на нашем Косову које сматрамо светињом над светињама.

Ми смо тренутно на поругу целом свету.

Показујемо својим поступцима да смо управо онакви каквим нас наши непријатељи представљају свету.

Слика ове туче и кошкања међу нашим монасима је обишла планету.

На радост оних који нас не воле и на жалост наше једноверне браће .

Молим вас као браћу , као православце и Србе да се смире страсти.

Ако је правда на једној страни а ми на другој страни бићемо осуђени због својих неправедних осуда.

Нико од нас овде не може са сигурношћу рећи где је правда а где не правда.

Свако наравно има право на своје виђење, али не значи да је свако у праву.

А две правде не постоје.

Немојмо учествовати у распиривању страсти , такво дело није сведочанство наше вере, него напротив недостатка вере и присуства навијачког острашћеног духа у нама.

Тужно је гледати ове призоре са нашег Косова.

Тужно и јадно је што смо допустили да се све ово дешава.

Али оно како је Бог зна зашто је.

Коска је бачена !

Немојмо бити наивни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...