Jump to content

Фејсбук група против секте "ЗИЛОТА" . Учланите се и скрените пажњу другима.

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Гости
Guest ага пије млеко
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 57
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest свештеник Иван

?????????, ??? ?? ????? ?????? ???????????? ???? ?????. ?? ??, ?????? ??? ?? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?????, ???, ?? ?????? ?????? ?????, ????? ????? ?????????????? ????? ?????? ???? ????.

?????? ?? ?? ???????????? ?????????? ??????? ?? ???????? ?? ????? ?????? ????? ??? ??? ??????? ??????? ???????, ? ???? ?????? ?? ???? ????? ?????, ???? ?? ?? ?? ?????? ????? ?? ????? ? ???? ??????? ?????????. ?????????.

??????, ?? ?? ????? ???????? ??????, ?? ?? ???? ?? ????????? ????????? ? ?? ???? ?? ??? ???????? ???????, ???? ??  ? ????? ?? ?? ??????? ????? ???????. ?? ??? ????? ?? ??????? ?????, ????? ? ?? ???? ?????. ??? ?????, ???????? ? ???? ?????? ???? ????? ???? ????. ?, ????? ?? ??? ?? ??? ??? ???? ??? ?? ????? ???? ??????? ? "????? ????????"  :cheesy2:

SUBJEKAT OTAC ŽARKO 03

??? ????? ????? ?? ???????? ? ??? ???? ???? ? ???? ?????????. ??? ?? ??????, ??????? ???????? ?????????? ?? ????? ????????? ?????, ? ????? ?? ??? ? ?? ???????? ?? ???????? ? ?????? ???????????? ????????.

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4019.0.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Погледала сам. Јесмо инатан народ, па то ти је. Као што рекох у претходном одговору - да се молимо једни за друге и то је то. Још више у данима предстојећег нам Великог часног поста. Искрено, не волим баш те националне квазиправославне организације чији је, усудила бих се рећи, циљ да увек буду у центру збивања и да протестују због којечега... Међутим, једина реченица овог младића коју сматрам исправном јесте везана за послушање. Но опет, то је само моје виђење ствари. Није чудо што у овој години има доста посних дана. Петровски пост траје 6 недеља. Ваља нам се усрдније и топлије молити да се све несугласице реше. Ништа није случајно, па тако верујем да Господ неће дозволити да сва ова искушења буду тежа но што можемо да поднесемо.

02jKp1.png

com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

? ???? ?? ????, ??? ?????? ??????? ?. ????, ???? ?? ?? ????? ??????? ????????? ????????? ? ???????? ?????????? ? ???????? ???????? ????????

??? ?? ????????? ???? ?? ??????, ??? ????? ????? "?????????" ???? ?? ?? ??? ??????, ?? ??? ? ?? ???? ???? ??????? ??? ?? ?? ???????.

? ???? ?? ??????? ???????? ??????? ???????? ????????????? ?? ???????? ??????? ??.???????????? ???? ????? ?? ?? ?? ????, ? ????? ???? ????? ?? ?? ?? ???????

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Апсолутно си у праву сестро Вера, да се молимо једни за друге, јер много може молитва праведника и светих ( а свети сууправо они који су у Цркви, зато што их Господ Исус Хростис чини светима) али и ово не стављати под "тепих". Мене душа заболи да ово гледам, када моја православна браћа се изругују Светој Литургији и још мисле да Богу службу чине. Онда као свештеник морам да одреагујем. Да, ове теме ће у току поста да буде закључане. Свеи треба да се смиримо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

? ???? ?? ????, ??? ?????? ??????? ?. ????, ???? ?? ?? ????? ??????? ????????? ????????? ? ???????? ?????????? ? ???????? ???????? ????????

??? ?? ????????? ???? ?? ??????, ??? ????? ????? "?????????" ???? ?? ?? ??? ??????, ?? ??? ? ?? ???? ???? ??????? ??? ?? ?? ???????.

? ???? ?? ??????? ???????? ??????? ???????? ????????????? ?? ???????? ??????? ??.???????????? ???? ????? ?? ?? ?? ????, ? ????? ???? ????? ?? ?? ?? ???????

??, ?? ???? ??? ?? ??????? ??????. ??????? ?????? ???? ???????? ????????? ? ??????? ?? ??.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлично, оче! Дефинитивно треба да буду закључане у току поста. А ми да закључамо наша срца за свако осуђивање и гнев.

И мене душа боли када гледам нешто такво. Колико год да се неко не слаже са начином служења, последње што треба да ради јесте да ремети Литургију. Најтужније је што просто изгледа као да су ти људи послати са тим циљем. Хајде да је неко пришао после Литургије, у крајњем  случају, па да тада нешто каже... Жао ми је, јако ми је жао што постоје такве поделе међу нама, али и то је Божији промисао.

02jKp1.png

com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???????, ???! ??????????? ????? ?? ???? ????????? ? ???? ?????. ? ?? ?? ????????? ???? ???? ?? ????? ????????? ? ????.

? ???? ???? ???? ???? ?????? ????? ?????. ?????? ??? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ??????? ???????, ???????? ??? ????? ?? ???? ????? ?? ?????? ?????????. ?????????? ?? ??? ?????? ??????? ??? ?? ?? ?? ???? ??????? ?? ??? ?????. ????? ?? ?? ???? ?????? ????? ?????????, ? ???????  ???????, ?? ?? ???? ????? ????... ??? ?? ??, ???? ?? ?? ??? ??? ??????? ????? ?????? ???? ????, ??? ? ?? ?? ?????? ????????.

????? ?? ?? ???? ?????? ????? ???????,????? ?????? ?????? ?? ????? „???? ?? ?? ???? ?? ?? ?? ????? ??????, ???? ?? ?????? ???? ?????????? ????? ?e?? ?? ???????“!

? ???? ?? ????? ?????? ???? ?????? ??????? ??????? ? ???!

„….?????????, ????????????, ???????, ????????????, ????????, ????????, ?????????????? ???????????, ???????????, ??????????? '?????????' ? ?????? ??????? ? ???????, ??????? ?????? ???? ?? ???? ????? ?? ???????? ? ????????? ??????, ?????????? '????????', ??????, ????????? ??????? ? ??????? ???? ???????? ???????, ???????? ??????????, ??????????? ?????? ???? ??????? ???? ??????, ???? ??????, ????????? ?????? ?????????, ????????? ? ??????? ???? ?? ??????????? '??????????????' ???? ????? ?????? ?????????? ??? ? ???? ?? ??????, ???? ???? ????? ????? ???????, ? ?? ????? ?? ?? ?????, ????????? '?????????', ? ??????? ????????? ? ???????, ???????? ? ?????????????, ??????? ? ???????? ?????????, ??????????, ???????????, ?????????????, ???????? ???????????????, ???????? ? ????????? ?????????, ?????? ??????????, ????????? ???????????, ???????, ?????? ????? ? ???????, ????????????? ????????, ?????????? ? ?????????, ???????? ???? ????? ???????? ? ??????? ?????, ?????????? ???? ?????????? ???????, ????????????, ??????? ? ??????????, ?????????????, ?????????????? ???????????, ?????????, ???????? ??????…”

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог, свима!

Зашто већ, пошто сте толико активни а и сви врло теолошки начитани, не направите једну групу и о католичкој секти и хиљаде других протестантских. Чисто да постоји равнотежа.

А ви своју браћу осуђујете и дајете им сваква имена, исте оне људе који припадају нашем много страдалном народу...Срамота!

Исто је тако владика Атанасије могао да напише и једну књигу о католичкој јереси и заблудама..али да ви имате љубав за њих, заборавих...  crvenilo Али за ближње и за оне које треба да имате, немате (имате када треба писати постове).

Тужно! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Лазаре, имаш и опомену од мене због клевете Модерације форума. Следећа опомена Ти је бан. Немаш Ти право да овде процењујеш ко је лажно а ко истински смирен. Постоје друга места где то можеш радити, овде не.

Такође, ово вађење из контекста речи Вл. Атанасија више се неће толерисати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ???, ?????!

????? ???, ????? ??? ?????? ??????? ? ? ??? ???? ???????? ????????, ?? ????????? ????? ????? ? ? ?????????? ????? ? ?????? ?????? ??????????????. ????? ?? ??????? ?????????.

? ?? ????? ????? ????????? ? ?????? ?? ?????? ?????, ???? ??? ???? ???? ????????? ????? ????? ?????????? ??????...???????!

???? ?? ???? ??????? ????????? ????? ?? ?????? ? ????? ????? ? ?????????? ?????? ? ?????????..??? ?? ?? ????? ????? ?? ???, ?????????...  crvenilo ??? ?? ?????? ? ?? ??? ???? ????? ?? ?????, ?????? (????? ???? ????? ?????? ???????).

?????! :)

???????? ?????? ?????? ????? ? ?????????? ?? ????? ,? ???? !
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

?????? ???, ?????!

????? ???, ????? ??? ?????? ??????? ? ? ??? ???? ???????? ????????, ?? ????????? ????? ????? ? ? ?????????? ????? ? ?????? ?????? ??????????????. ????? ?? ??????? ?????????.

? ?? ????? ????? ????????? ? ?????? ?? ?????? ?????, ???? ??? ???? ???? ????????? ????? ????? ?????????? ??????...???????!

???? ?? ???? ??????? ????????? ????? ?? ?????? ? ????? ????? ? ?????????? ?????? ? ?????????..??? ?? ?? ????? ????? ?? ???, ?????????...  crvenilo ??? ?? ?????? ? ?? ??? ???? ????? ?? ?????, ?????? (????? ???? ????? ?????? ???????).

?????! :)

??? ?? ???????,

?? ??????? ????? ????????? ????? ?? ???? ????????.

?????, ??????? ?? ?? ???????? ????? ?? ??????? ?????????, ??????? ? ??? ?????? ?? ?????? ? ??????????????? ? ??????? ?????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ???, ?????!

????? ???, ????? ??? ?????? ??????? ? ? ??? ???? ???????? ????????, ?? ????????? ????? ????? ? ? ?????????? ????? ? ?????? ?????? ??????????????. ????? ?? ??????? ?????????.

? ?? ????? ????? ????????? ? ?????? ?? ?????? ?????, ???? ??? ???? ???? ????????? ????? ????? ?????????? ??????...???????!

???? ?? ???? ??????? ????????? ????? ?? ?????? ? ????? ????? ? ?????????? ?????? ? ?????????..??? ?? ?? ????? ????? ?? ???, ?????????...  crvenilo ??? ?? ?????? ? ?? ??? ???? ????? ?? ?????, ?????? (????? ???? ????? ?????? ???????).

?????! :)

??????? ????????? ?? ????????? ?? ??? ??????? ??? ????? ?? ?????? ``???? ??????????? ???????``? ????? ???? ? ?????? ?? ???? ??????,? ?? ???????? ? ??? ????? ????,?????? ?? ?? ????? ? ?????.?? ??? ???????????? ?? ??????????? ????? ?????? ??????? ????????? ?? ? ???? ?????????? ?????,??? ?? ?? ??? ????? ?? ??????? ? ?????????? ??? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ????,????? ?? ?????.

??????,????? ?? ????? ?????? ???????????? ??? ???? ??? ?????? ?? ??????? ???? ??????? ?????? ??????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

?????? ???, ?????!

????? ???, ????? ??? ?????? ??????? ? ? ??? ???? ???????? ????????, ?? ????????? ????? ????? ? ? ?????????? ????? ? ?????? ?????? ??????????????. ????? ?? ??????? ?????????.

? ?? ????? ????? ????????? ? ?????? ?? ?????? ?????, ???? ??? ???? ???? ????????? ????? ????? ?????????? ??????...???????!

???? ?? ???? ??????? ????????? ????? ?? ?????? ? ????? ????? ? ?????????? ?????? ? ?????????..??? ?? ?? ????? ????? ?? ???, ?????????...  :) ??? ?? ?????? ? ?? ??? ???? ????? ?? ?????, ?????? (????? ???? ????? ?????? ???????).

?????! confused

?????????? ???????!

?????? ????? ???? ? ?????? ??????.... crvenilo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проблем данашњег друштва је што нема власти која би сама била морална и упућивала људе ка Добру.

Овако свако трабуња ко шта стигне, једни лијече своје комплексе факултетским дипломама, једни мјешају рнр музику са Православљем, једни отворено пљују по крвавој српској историји...

Зашто то све? Зато што нема власти - да врлином тумчи Свете Оце, да покаже да је теологија прије свега живот а не махање дипломама (као да се нешто посебно и научи након студија код свих факултета), да учи људе љубави, слози, витештву, да их учи да воле своју историју....

Не, далеко од тога...данас ми сам имамо комплексе, фрустрације, мржњу, страх....

Нека нам Господ буде на помоћи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...