Jump to content

Ili cemo videti Neandertalce, Homo Erectuse i.t.d u raju

Оцени ову тему


Agnostik

Препоручена порука

Nerdetalce mozda - jer su to homo sapiens neardetal. Vrlo su "slicni" nama.

Homoerektusi su vec mongo dalje - tako da ne verujem.

 

Moje misljenje. Ipak ostale vrste roda "homo" nisu ljudi u nasem znacenju te reci, jedino neardetalci mogu da se nazovu ljudima u nasem kontekstu. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si agnsotik, ti u raju nećeš da vidiš nikog.

 

Не није добар одговор. Он ће можда видети рај и можда ће тамо видети некога.

А ти нећеш видети рај и нећеш виети никога. Немој бре да својаташ агностика.

 

Just_Cuz_19

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не није добар одговор. Он ће можда видети рај и можда ће тамо видети некога.

А ти нећеш видети рај и нећеш виети никога. Немој бре да својаташ агностика.

 

Just_Cuz_19

U pravu si.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се надам да ћу видети и Мацислава, лепа мачија душа, увек је несебично доводио гладне другаре на гранулице и много ми недостаје.

Ако Бог да.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се надам да ћу видети и Мацислава, лепа мачија душа, увек је несебично доводио гладне другаре на гранулице и много ми недостаје.

Ако Бог да.

 

Што више животиња имам у кући некако су ми хиндуизам и атеизам све ближи.

Ево баш пре пола сата гледам маче и куче како се мазе и играју, ко мала деца.

И кад год тако то видим и паднем у патос ( мислим патетику ) помислим па који су се андрак родили кад неће живети форевер?

И колика је уствари разлика између нас и тих других живуљака?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si agnsotik, ti u raju nećeš da vidiš nikog.

 

 

Не није добар одговор. Он ће можда видети рај и можда ће тамо видети некога.

А ти нећеш видети рај и нећеш виети никога. Немој бре да својаташ агностика.

 

Just_Cuz_19

 

Pa sad, ne poznajem ateista koji je 100 % ubedjen da je u pravu, nije ni Dovkings. 

 

Bas Neandertalci makar po svojim intelektualnim sposobnostima izgleda nisu bili daleko od nas. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где су Адам и Ева сад?

U crkvenim pesmama se peva za Vaskrs da su oni spaseni i u raju sada.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...