Jump to content

Mилан Пушкар

Оцени ову тему


Млађони

Препоручена порука

Сурфујићи интернетом налетео сам на човека по имену Милан Пушкар. 

Рођен је у Пенсилванији, родитељи су му Срби из Кордуна.

Оснивч је фармацеутске компније Мylan.

Међутим то што је био успешни пословни човек који се бавио фармацијом није оно што је занимљиво код њега.

Код њега је занимљиво што је поред тога био и велики филанотроп. 

Донирао је 200 милиона   долара бесплатној клиници у Моргантауну и данас та бесплатна клиника носи име по њему - Милан Пушкар Бесплатна клиника.

Ето имали смо једног великог Србина за ког нико није ни чуо од нас. :)

Мислио сам да је ред да се прошири знање о Милану Пушкару. 

Више о њему

 http://en.wikipedia.org/wiki/Milan_Puskar

http://www.ia.wvu.edu/~magazine/issues/spring2004/htmlfiles/puskar.html

http://www.highbeam.com/doc/1P3-2501706001.html

 

И о његовој клиници: 

http://www.mphealthright.org/

http://en.wikipedia.org/wiki/Milan_Puskar_Health_Right

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

који се бавио фармацијом није оно што је занимљиво код њега

 

E,a meni je upravo to zanimljivo.

 

Sta ti mislis, da je on dzabe lecio te ljude?!
Tako se brate testiraju droge i lekovi ;)
Gle ovo,90 posto njegovih pacijenata je zivelo ispod 100 godina, u to budi siguran. Pametnom coveku je i to dovoljno da shvati neke stvari.

 

Inace, doticni je sigurno bio i mason i laminat ne bi me cudilo da je upravo on radio na kreiranju onog haarpa na mostu na Adi.

Suvise si zelen i naivan, moj Milosavljevicu... ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E,a meni je upravo to zanimljivo.

 

Sta ti mislis, da je on dzabe lecio te ljude?!

Tako se brate testiraju droge i lekovi ;)

Gle ovo,90 posto njegovih pacijenata je zivelo ispod 100 godina, u to budi siguran. Pametnom coveku je i to dovoljno da shvati neke stvari.

 

Inace, doticni je sigurno bio i mason i laminat ne bi me cudilo da je upravo on radio na kreiranju onog haarpa na mostu na Adi.

Suvise si zelen i naivan, moj Milosavljevicu... ;)

 

Сорошев човек, 100 % су тестирали дроге из компаније у тој његовој "бесплатној" клиници... 

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сорошев човек, 100 % су тестирали дроге из компаније у тој његовој "бесплатној" клиници...

Vidis kako dobro povezujes iako ne znam ko je taj Madjar,sigurno je radio sa njim.

Na kraju krajeva,svi znamo da je madjarima u krvi da nas porobe.

A od cega bi nas narod oboljevao ako ne od masne hrane (madjarskog gulasa).

Sve je to povezano...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

mason i laminat

 

Масони=слободни зидари, уграђивање ламината(пошто су "слободни" зидари раде и послове који немају везе са "зидарством") и тако то? :D

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Масони=слободни зидари, уграђивање ламината(пошто су "слободни" зидари раде и послове који немају везе са "зидарством") и тако то? :D

Ima logike.

Treba uzeti u obzir i to da su uspeli da covecanstvu nametnu laminat kao veoma veoma nezdravu kopiju parketa.

Ja sam licno primetio da, odkako sam stavio laminat u sobu, mnogo mi cesce crkvaju sijalice u hodniku ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam licno primetio da, odkako sam stavio laminat u sobu, mnogo mi cesce crkvaju sijalice u hodniku ;)

 

To li je znaci..

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...