Jump to content

АТОНСКИ СТАРЦИ

Оцени ову тему


Vizantiona

Препоручена порука

:drugarstvo: 0409_feel bleh dada :) 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel

http://www.youtube.com/watch?v=aIR8P5VwJ-8#

Света Гора Атонски Старци 2 8

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo jednog divnog teksta sa slikama o Karulji i njenim stanovnicima.Ja sam uživala čitajući. :drugarstvo:

http://manastir-lepavina.org/vijest.php?id=769

"Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ????? ??????????...???? ?? ????? ?? ??? ?? ????????, ??????? ?? ?? ???? ???????  :smiley:

da lepo ih je videti *svetogorce*Zaista bas ste vredni Lione i Mirodjija te ih okupiste ovde na nasem forumu :smiley:

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...