Милан Ракић Написано Август 8, 2014 Пријави Подели Написано Август 8, 2014 Министар одбране Братислав Гашић разговарао је јуче са београдским надбискупом Станиславом Хочеваром и муфтијом србијанским и војним Мухамедом еф. Јусуфспахићем о актуелним питањима имплементације и развоја верске службе у Војсци Србије. Током разговора министар Гашић је рекао да је задовољан функционисањем верске службе до сада, и нагласио позитивне ефекте присуства војних свештеника, односно верских службеника у јединицама Војске Србије. Разговорима су присуствовали и начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић и начелник Управе за људске ресурсе ГШ ВС генерал-мајор Слађан Ђорђевић. МОРС Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука