Гости Guest Написано Јун 17, 2014 Гости Пријави Подели Написано Јун 17, 2014 Беседу је по благослову Епископа бихаћко-петровачког Господина Атанасија одржао наречени од Сабора СПЦ за Епископа средњоевропског, високопреподобни Архимандрит Сергије. Отац Сергије је говорио о важности приступања Светој Чаши сваке Литургије и жалости коју свештеник има када народ не приступа Причешћу. http://www.eparhijabihackopetrovacka.org/images/stories/vijesti2014/20/govor_sergije.mp3 Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука