Иван Недић Написано Април 14, 2014 Пријави Подели Написано Април 14, 2014 На овај се енглески превод Требника на једном месту позива Шмеман, па претпостављам да је репрезентативан. https://archive.org/details/ServiceBookOfHolyOrthodoxChurchByHapgood "В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская) "Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев) --- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. --- Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука