коЖељ њацИ Написано Фебруар 14, 2014 Пријави Подели Написано Фебруар 14, 2014 http://portal.ujn.gov.rs/MisljenjeUJNPrikaz.aspx?idd=257204 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Ђуро Станивук Написано Фебруар 14, 2014 Пријави Подели Написано Фебруар 14, 2014 Кренули су на црно испод ноката...видим да ће ускоро уз иконе у цркви стајати и фискална каса... Gordana . and feeble је реаговао/ла на ово 2 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука