Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

За ДВЕРИ. Зашто ћеш гласати за ДСС? 

Svi su mi bez veze jedino mi dss jos deluje kao normalan. Neznam nemam bas neki specificni razlog. A za Dveri necu da glasam zbog Vladana Dimitrijevica i onog njegovog sajta.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi su mi bez veze jedino mi dss jos deluje kao normalan. Neznam nemam bas neki specificni razlog. A za Dveri necu da glasam zbog Vladana Dimitrijevica i onog njegovog sajta.

 

 

Аха. Ја сам прошли пут гласао за Коштиницу за председника, да су сада поново предсенички избори исто бих гласао за њега. На прошлим парламентарим изборима гласао сам за Двери и сада ћу гласати за њих. Нови су на политичкој сцени, види се да има ту добрих људи. Јесте, има ту недостака и замерки али нису били ниједном у парламенту тако да што да не гласам за њих. Мислим да није добро не изалазити на ове изборе али ако је људима који неће изаћи добро онда ништа. Не мислим да би глас за Двери променио преко ноћи нешто али би за почетак имали конструктивну опозицију (уз ДСС) која би се макар мало борила за српску ствар. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аха. Ја сам прошли пут гласао за Коштиницу за председника, да су сада поново предсенички избори исто бих гласао за њега. На прошлим парламентарим изборима гласао сам за Двери и сада ћу гласати за њих. Нови су на политичкој сцени, види се да има ту добрих људи. Јесте, има ту недостака и замерки али нису били ниједном у парламенту тако да што да не гласам за њих. Мислим да није добро не изалазити на ове изборе али ако је људима који неће изаћи добро онда ништа. Не мислим да би глас за Двери променио преко ноћи нешто али би за почетак имали конструктивну опозицију (уз ДСС) која би се макар мало борила за српску ствар. 

Voleo bih da se nacionalni blok ujedinio ali i ovako ne mora da bude lose. Neka Dveri predju cenzus i buce dobro. Oni 5% DSS 8% to je vec nesto sto znaci u parlamentu. Radikalima ne verujem jer su iz njih potekle ove izdajice ko kaze da nece neko novi da izadju od njih.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аха. Ја сам прошли пут гласао за Коштиницу за председника, да су сада поново предсенички избори исто бих гласао за њега. На прошлим парламентарим изборима гласао сам за Двери и сада ћу гласати за њих. Нови су на политичкој сцени, види се да има ту добрих људи. Јесте, има ту недостака и замерки али нису били ниједном у парламенту тако да што да не гласам за њих. Мислим да није добро не изалазити на ове изборе али ако је људима који неће изаћи добро онда ништа. Не мислим да би глас за Двери променио преко ноћи нешто али би за почетак имали конструктивну опозицију (уз ДСС) која би се макар мало борила за српску ствар. 

 

 

Pa ta opozicija sa DSS imala bi 6% ( Dveri i tako nece preci cenzus), pa je tesko tu bilo kakva borba.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Voleo bih da se nacionalni blok ujedinio ali i ovako ne mora da bude lose. Neka Dveri predju cenzus i buce dobro. Oni 5% DSS 8% to je vec nesto sto znaci u parlamentu. Radikalima ne verujem jer su iz njih potekle ove izdajice ko kaze da nece neko novi da izadju od njih.

 

Да, била би то добра коалиција али шта је ту је. Радикали су дефинитвно угасли. Видећемо, буди Бог с нама! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ta opozicija sa DSS imala bi 6% ( Dveri i tako nece preci cenzus), pa je tesko tu bilo kakva borba.

Prosli put DSS je imao 8,5% a Dveri 4,8%. Znaci Dverima fali jako malo. Prema tome ja se nadam a i znam da ce ovoga puta preci cenzus.

  • Волим 1

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сматрам да су Двери тренутно најбоља политичка опција у Србији (млади, неискомромитовани људи и уједно литиргијски активни хришћани, породична политика, препород села, ослањање на пољопривреду, средњи пут у економију, евроазијске интеграције, активан патриотизам, хуманитарни рад). Такође, Размишљајући о односу хришћанства и политике, мој закључак је да је програм Двери најближи јеванђеоским идеалима. Наравно, то не значи да нека политичка опција има монопол над јеванђеоским вредностима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да Лига социјалдемократа Војводине има једино право решење.

Са Чанком до Антартика.

Meni je Čanak mnogo cool lik ovako kada ga slušam i kada priča po emisijama, iskreno volim da ga slušam, ali ga uopšte ne smatram za političara, a da bih glasao za njega ne bih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из прве руке да ти кажем, то није истина.

 

Сад би ти поставио оног доброг чо'ека из Зрењанина што казује да овај Свет неје истина. Информација је вруча тако да сачекајмо да преноћи. Ма све је могуче, више ме ништа не би посебно изненадило.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...