Alana Sarinen - tri biološka roditelja i jedno dete
2 члановâ је гласало
-
1. Da li ste za to da se koristi neka druga rec za "ljude" koji imaju razlicito od dva (raznopolna) roditelja?
-
Pa, naravno da sam za cistotu ljudskosti! Da, do koske!0
-
O, da! Kada kazem covek, onda mislim na iskljucivo dva raznopolna roditelja!0
-
Ne!
-
Ne, ali to treba zabraniti.0
-
Nisam zainteresovan za glupa pitanja.
-
Moj odogovor bi svakako bio cenzurisan, pa cu se uzdrzati od javnog komentarisanja. Nije forum jedino mesto gde mogu da dodjem do izrazaja!0
-
Odgovorio/lo/la bih samo ako bi glasanje bilo tajno.0
-
Da.0
-
Mozda.0
-
Ja sam Alana i smeta mi ovakav publicitet. Molim Administraciju da ukloni ovo glasanje.
-
He,he. Nema potrebe, neformalno cemo da ih sikaniramo... GMOlana... he,he!0
-
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
Препоручена порука