maks Написано Јануар 21, 2014 Пријави Подели Написано Јануар 21, 2014 Ostao sam bez reči, izgleda da u Srbiji još ima Obilića... Takvi smo mi lazarevcani Ђуро Станивук, Жика and Пг је реаговао/ла на ово 3 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука