Jump to content

У руској цркви у Њујорку избио пожар

Оцени ову тему


Препоручена порука

Njujork-sv-Nikola.jpg

 

Администратор парохија Московске патријаршије у Сједињеним Америчким Државама, Архиепископ наро-томински Јустинијан, упутио је молбу вјернима да пруже финансијску помоћ ради санирања последица пожара који се догодио у подруму храма светог Николе у Њујорку.

 

„Не чекајући да осигуравајуће друштво отпочне са финансирањем већих радова, морамо што прије кренути са застакљивањем поломљених прозора и постављањем нових врата, прије него почну хладни дани, да се богослужбени живот храма и часови вјеронауке не бри прекидали“, наводи се у саопштењу Архиепископа Јустинијана.

 

По његовим ријечима, пожар је избио када се запалила електрична инсталација.

 

 

 

Митрополија

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...