Danijela Написано Септембар 5, 2013 Пријави Подели Написано Септембар 5, 2013 Последњих година је све више оних који долазе због посла у Србију, док су странци, који овде живе већ дуги низ година, дошли због љубави, основали породице и остали ту да живе. Колико им ова земља и људи дају шансу да се остваре у послу и окружењу, колико је тешко прихватити наше навике, обичаје, навићи се на наш менталитет, шта воле највише а шта им смета у Србији, отворено говоре страни држављани у овим емисијама. Анатолиј Тоља Ћеремних је Рус из Санкт Петербурга. Има 21 годину. Први пут је дошао у Србију да би посетио пријатеља са ким је био у контакту преко интернета. Обишао је целу Војводину и Србију. Одушевљен природом планинских предела у околини Краљева, наговорио је оца да му помогне да купи кућу у селу Бресник. Данас ту живи, далеко од магистралног пута, сам води домаћинство, гаји стоку и има идеје и пословне планове да врати живот у селима, као што је некада било. Видео на овој вези: http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/1338774/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%86+%D1%83+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B8%3A+%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%98+%D0%A2%D0%BE%D1%99%D0%B0+%D0%8B%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%85.html obi-wan, Плутон and Ромејац је реаговао/ла на ово 3 "Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?" sv. Ignjatije Brjančanjinov Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука