Jump to content

У Бањалуци , Теслићу и Фочи одржани семинари за вјероучитеље


Препоручена порука

|У Бањалуци , Теслићу и Фочи одржани семинари за вјероучитеље епархија:бањалучке, бихаћко-петровачке и зворничко-тузланске и захумско херцеговачке епархије. Присутне су поздравили и на тај начин отворили семинар:Њихова преосвештенства епископи бањалучки г.Јефрем,бихаћко-петровачки г.Атанасије и зворничко-тузлански г.Хризостом као и директор РПЗ РС  др Предраг Дамјановић погледај слике

8675122_orig.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...