Православна Вјеронаука Написано Септембар 1, 2013 Пријави Подели Написано Септембар 1, 2013 |У Бањалуци , Теслићу и Фочи одржани семинари за вјероучитеље епархија:бањалучке, бихаћко-петровачке и зворничко-тузланске и захумско херцеговачке епархије. Присутне су поздравили и на тај начин отворили семинар:Њихова преосвештенства епископи бањалучки г.Јефрем,бихаћко-петровачки г.Атанасије и зворничко-тузлански г.Хризостом као и директор РПЗ РС др Предраг Дамјановић погледај слике Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука