Jump to content

Да ли Православље дозвољава употребу камиказа у случају одбрамбеног рата?


Препоручена порука

Са техничке стране, ово је данас тешко изводљиво, ако мислимо на оно што су радиле јапанске камиказе, односно совјетски и југословенски пилоти у Другом рату...

 

А што се тиче наших пилота, изведена су 3 или 4 тарана 6. априла над Кумановом и један над Подгорицом неколико дана касније, али летачи ЈКВ нису потписивали никаква документа, нити су се заветовали некоме... Има нешто и у војничкој части...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...