Милан Ракић Написано Август 29, 2013 Пријави Подели Написано Август 29, 2013 Са техничке стране, ово је данас тешко изводљиво, ако мислимо на оно што су радиле јапанске камиказе, односно совјетски и југословенски пилоти у Другом рату... А што се тиче наших пилота, изведена су 3 или 4 тарана 6. априла над Кумановом и један над Подгорицом неколико дана касније, али летачи ЈКВ нису потписивали никаква документа, нити су се заветовали некоме... Има нешто и у војничкој части... Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука