Гости Guest - . . .- Написано Август 9, 2013 Гости Пријави Подели Написано Август 9, 2013 N. V. | 09. 08. 2013. - 22:57h | Foto: AFP | извор: БЛИЦ Policija Los Anđelesa obustavila je potragu za Šeli Miskevidž, supruge Dejvida Miskevidža, vođe Sajentološke crkve, koja je pokrenuta kada je glumica Lia Remini, nedavno napustivši tu crkvu, prijavila policiji nestanak Miskevidžove. Šeli Miskevidž (Fotografija sa Fejsbuk grupe "Gde je Šeli Miskevidž") Losanđeleska policija ipak nije htela da potvrdi ko je i kada prijavio Šelin nestanak. - Istraga je zatvorena i prijavu smatramo neosnovanom - kazao je detektiv Gas Vilanueva. Otkrivanje lokacije na kojoj se nalazi supruga vođe Sajentološke crkve nalazi se u središtu pažnje kritičara ove crkve koji tvrdi da se Miskevidžova nije pojavila u javnosti već šest godina. Dejvid Miskevidž Glumica Lia Remini (43), koja je najpoznatija po ulozi u seriji "Kralj Kvinsa", nedavno je napustila sajentologe nakon što je skrenula pažnju na sebe raspitivanjem o Šeli. Reminijeva je pitala zašto se ova nije pojavila 2006. na venčanju Toma Kruza i Kejti Holms, koji pored drugih poznatih ličnosti, kao što su glumci Džon Travolta i Vil Smit, pripadaju Sajentološkoj crkvi. Lia Remini napustila sajentologe zbog Šeli Miskevidž Ova crkva tvrdi da Miskevidžova nije nestala i da "non-stop" radi u crkvi. - Ovo je čisto maltretiranje. Radi se pokušaju skretanja pažnje na sebe koji je smislila malobrojna banda besposlenih fanatika sa interneta - navedeno je u saopštenju Sajentološke crkve. U sajentološkoj crkvi su mnoge poznate javne ličnosti Ovu crkvu osnovao je 1954 L. Ron Habard, pisac naučne fantastike. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
DYNABLASTER Написано Август 10, 2013 Пријави Подели Написано Август 10, 2013 https://www.pouke.org/forum/topic/28245-%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%85-%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%BF/page-6 Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija. cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo." Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука