Jump to content

Емисија са надбискупом београдским Станиславом Хочеваром (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Cekaj zar ovaj nije nedavno preminuo?

 

Na sreću nije, zamalo da jest. Imao valjda nekakav krvni ugrušak u mozgu, žalio se na jake glavobolje. Izgleda da je imao sreće i s tim što je otišao na vrijeme u bolnicu a i s ekscelentnim srpskim neurohirurzima koji su mu tamo potom to doveli u red. Nekog ta kap moždana tresne ko grom iz vedra neba a nekom to započne kao silna glavobolja pa si lako to splete s migrenama što je onda osudna greška. Sad već opet hoda i drži Mise po Beogradu normalno kao i prije, u rekonvalescencij jei, još je to daleko od dobrog ali kako vidite ne leži.

 

http://www.mondo.rs/a593999/Info/Drustvo/Nadbiskup-Hocevar-u-bolnici.html

http://www.kcs.ac.rs/

 

26 VII u 10:00 sati, na blagdan svete Ane, majke Blažene Djevice Marije u istoimenoj crkvi u Šapcu svečanu svetu Misu Predvodit će beogradski nadbiskup i metropolit msgr. Stanislav Hočevar uz koncelebraciju svećenstva.

 

1003815_542539989114817_204923798_n.jpg

Ovo nije aktualna slika, od Uskrsa je 2013.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...