Jump to content

Покренута петиција за изградњу православног храма у блоку 45

Оцени ову тему


Препоручена порука

Trenutno postoji samo jedna crkva - Bežanijska crkva koja pokriva parohije: blokovi (45a, 45, 44, 70, 70a, 61, 62, 63, 64, nova naselja iza Dr Ivana Ribara, Selo Bežanija, Ledine) na kojima ukupno živi oko 100.000.

Crkva je podignuta 1876. godine i nije predviđena za ovako veliki broj ljudi (samo dve ispovedaonice), što se naročito oseti za vreme velikih Pravoslavnih praznika, kada veliki broj ljudi ostane izvan crkve zbog sopstvene bezbednosti.

 

9170740496_fb52bec21f_o.png

 

 

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини батице,а ко је покренуо петицију, нисам упознат ,а живим у 45-ом...

То би било супер,могао бих изаћи из стана у пет до девет и да стигнем на време... .smesko.

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја батице, само да ставим линк:

 

http://www.gopetition.com/petitions/za-gradnju-crkve-u-novobeogradskom-bloku-45.html

 

То би било екстра комшо!!!

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлучио сам да покренем ову ствар подстакнут епископовим размишљањем, а и стварно очајном ситуацијом која влада код нас. И оно мало нових верника који дођу у цркву, кад виде каква је гужва... не долази им се више. Знам... да то није оправдање и тако то, али опет, потребно је да се то промени па ће и више људи желети да долази редовно у цркву.

 

https://www.pouke.org/forum/topic/27532-%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF-%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE/

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад човек чује да на Новом Београду ниче Храм може само да узвикне: Слава Богу! :)

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Отворена Фејсбук страница у  сврхе прикупљања потписа. Молим Вас Браћо помагајте. Требају нам и лајкови и пријатељи.

 

https://www.facebook.com/IzgradnjaPravoslavnogHramaUBloku45

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Отворена Фејсбук страница у  сврхе прикупљања потписа. Молим Вас Браћо помагајте. Требају нам и лајкови и пријатељи.

 

https://www.facebook.com/IzgradnjaPravoslavnogHramaUBloku45

Други...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иста је петиција, али на два места су линкови. Преко фејсбука је лакше контактирати људе.

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...