Jump to content

Заједничка православна и католичка литија у Амстердаму

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Odahviing Masoni nikada ne hodaju po litijama i procesijama, ovi u crnom su akoliti, vidiš da nose svijeće. kad se na vjeronauku predavalo ovo ti si najvjerovatnije bio (ne)opravdano odsutan.

Ti bi trebao da znaš da su masoni svugde. To je samo paravan, kakvi akoliti, sve su to masoni, a ne bi me čudilo da su i oni iza isto.

 

PS. Na veronauku nisam ni išao 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...