Crveni Baron Написано Април 16, 2013 Аутор Пријави Подели Написано Април 16, 2013 Нисам баш тај БМВјов, али јесте електро бајс. Дојам је сјајан ! :) Може да достигне брзину до 60 км на сат, лепо иде, не чује се, немораш да педалиш , незгодација је само тај осећај да је то ипак бајс а ти не верглаш и пичи брзо па је у кривинама мало зезнуто, хехехе. Иначе лик је код нас то купио за 600 евра, користи га за градску вожњу до посла и троши око 2 динара на дан . Зими наравно не може да се користи. Сем ако не умеш да клизаш и скијаш истовремено и то на бајсу. Znaci znao sam da je super! OK, ovaj bajk pravi BMW ali nije bitno, nisu ni prvi ni jedini. Sada nesto gledam, izgleda da je Bosh napravio taj sistem ( a i logicno je ) da bude standardan, tj da moze da se montira na bilo koji bajs, nije da moras da kupis komplet bajs vec moze da se namontira na onaj koji imas. Tako da .... samo zenu da smuvam ( do sledeceg proleca ) ce ga kupim ... I sada prave te baterije sve bolje, sve se brze pune, jace su, duze traju ... Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука