marko_13 Написано Март 21, 2013 Пријави Подели Написано Март 21, 2013 Ви римокатолици на челу са папом би било боље да зауздате ДИВЉАЧКО понашање Хрвата, јер Хрвати све више личе на паганску хорду него на хришћански народ, ако су то икада и били. Призван или не, Бог је увек ту Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука