Jump to content

Мотивациони постери...али православни.

Оцени ову тему


Kako generalno ocenjujete ove postere....  

208 члановâ је гласало

  1. 1. Kako generalno ocenjujete ove postere....

    • 1
      16
    • 2
      5
    • 3
      10
    • 4
      6
    • 5
      77
    • јер смо тако у могућности!
      75
    • lol
      24


Препоручена порука

  • Одговори 4.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

klapklap klapklap klapklap

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ajd sad teolozi... je l bilo bolje da sam stavio HRISTOS umesto BOG

Ae,meni ovde nesto ne smeka po meri.evo od mene laicki.

Ako Boga podelis sa beskonacnoscu,kakva god da je,matarijalna je,

ostane Mu potpun onaj deo u Duhu.

Podeli,umanji,obrni,okreni,opet svugde Bog ne_shvata

Prosledih.

Разочарајте се у свему, и тада ћете бити очарани свим, чак и својим разочарањима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ae,meni ovde nesto ne smeka po meri.evo od mene laicki.

Ako Boga podelis sa beskonacnoscu,kakva god da je,matarijalna je,

ostane Mu potpun onaj deo u Duhu.

Podeli,umanji,obrni,okreni,opet svugde Bog ne_shvata

Prosledih.

Ne,poenta je da BOG zaista sebe deli sa svim stovrenjima, tj. svoj život jer bez njega ne bismo postojali tj. bez ljubavne zajednice ili odnosa koji sam Hristos ipostazira i uobličava-to je prvi deo a drugi je zapravo to da je rezultat tog deljenja u stvari Crkva jer svet je stvoren da bi bio crkva, je l tako beše...

e,pošto je crkva telo Hristovo,Hristos je taj koji se deli a uvek ostaje isti-kako kaže liturgija na engleskom(zvuči mnogo moćno)

He is forever eaten yet is never consumed, but He sanctifies those who partake of Him

zbog toga sam pitao da li bi možda bilo da bude Hristos umesto Bog i sada mi se čini da je trebalo napisati Hristos

ne mora baš dualistički da se gleda na to,kaj ne.... laie_14 301

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...