Jump to content

Мотивациони постери...али православни.

Оцени ову тему


Kako generalno ocenjujete ove postere....  

208 члановâ је гласало

  1. 1. Kako generalno ocenjujete ove postere....

    • 1
      16
    • 2
      5
    • 3
      10
    • 4
      6
    • 5
      77
    • јер смо тако у могућности!
      75
    • lol
      24


Препоручена порука

  • Одговори 4.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

301 klanjam se... samo mi onaj sa trnjem nije jasan... al znam da je najgluplja stvar objašnjavati postere likefaceeeeeeee likefaceeeeeeee likefaceeeeeeee

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

301 klanjam se... samo mi onaj sa trnjem nije jasan... al znam da je najgluplja stvar objašnjavati postere likefaceeeeeeee likefaceeeeeeee likefaceeeeeeee

he,mislim da nije tolko glupo,kolko je tesko.mozda nesto kao odg. majkovskog na one zadnje jesenjinove reci:

nas je svet radostima ubog nesto

treba krasti radost danima sto beze

na ovom svetu umirati nije tesko.

al ziveti,daleko je teze. naravno sa sminkom bukvalnog razumevanja biblije...bla,blaaaa,ma jok, ipak je glupo :)

Разочарајте се у свему, и тада ћете бити очарани свим, чак и својим разочарањима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...