Jump to content

Лондон: Муслиманска патрола на улици заводи ред! (Видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

mosque.jpg

 

Група мушкараца који сами себе називају ‘Mуслиманска патрола’ заводи ред у делу Лондона где су муслимани већина.

 

За свима који се не понашају пристојно, сходно муслиманским

обичајима, они вичу, тражећи да се упристоје или да напусте муслимански

део Лондона.

На видео снимака, који су сами поставили на Јутјубу, они стартују

људе на улицама, одузимају алкохол пролазницима и довикују женама да се

обуку, називајући их голим животињама без самопоштовања.

Група не крије да јој је циљ спровођење шеријатског закона усред Лондона!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-2y5n-hAnUE#!

http://srbin.info/2013/01/london-muslimanska-patrola-na-ulici-zavodi-red-video/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

In history the way of annihilation is invariably prepared by inward degeneration, by decrease of life. Only then can a shock from outside put an end to the whole.” - Jacob Burckhardt

,,Постоји само једна урођена заблуда, а то је заблуда да ми постојимо зато да бисмо били срећни.'' - А. Шопенхауер

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandre treba biti svestan da to sve radi big brother, u "Evropi" ima mnogo ljudi koji nisu ni krivi ni duzni

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...