Jump to content

Епископ бањалучки Јефрем: Христос се роди ради људи и спасења


Препоручена порука

Владика бањалучки Јефрем: Христос се роди ради људи и спасења

Срна - 07.01.2013 09:39

БАЊАЛУКА- Његово преосвештенство владика бањалучки Јефрем поручио је да се Христос роди ради људи и њиховог спасења.

"Он сиђе са неба да би нас уздигао на небо. И нека та радост и сазнање важности човјека и љубави Божије према човјеку уђе у сваки наш хришћански православни дом, у сваку нашу душу и нека нам олакша наша животна искушења, којих у овом времену има на претек", истакао је владика Јефрем у обраћању након поноћне литургије у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци.

Владика Јефрем је рекао да свако покољење има своје бреме, закључивши да свако мора бити спреман да понесе оно што је Бог и живот пред њега поставио.

Он је пожелио свим вјерницима бањалучке Епархије срећан и благословен Божић, поздрављајући их све традиционалним поздравом "Мир Божији – Христос се роди

извор:НЕЗАВИСНЕ НОВИНЕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...