Православна Вјеронаука Написано Јануар 7, 2013 Пријави Подели Написано Јануар 7, 2013 Владика бањалучки Јефрем: Христос се роди ради људи и спасења Срна - 07.01.2013 09:39 БАЊАЛУКА- Његово преосвештенство владика бањалучки Јефрем поручио је да се Христос роди ради људи и њиховог спасења. "Он сиђе са неба да би нас уздигао на небо. И нека та радост и сазнање важности човјека и љубави Божије према човјеку уђе у сваки наш хришћански православни дом, у сваку нашу душу и нека нам олакша наша животна искушења, којих у овом времену има на претек", истакао је владика Јефрем у обраћању након поноћне литургије у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци. Владика Јефрем је рекао да свако покољење има своје бреме, закључивши да свако мора бити спреман да понесе оно што је Бог и живот пред њега поставио. Он је пожелио свим вјерницима бањалучке Епархије срећан и благословен Божић, поздрављајући их све традиционалним поздравом "Мир Божији – Христос се роди извор:НЕЗАВИСНЕ НОВИНЕ Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука