Jump to content

Помозимо Архиепископију охридску- купимо џепни календар за 2013. за само 80 динара!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Нема кој да ги купи во Македонија па ајде навалете, смешно !

 

 

@@Јасмина,

Шта је смешно сестро? 

 

Вероватно је сестра Јасмини смешно што македонска држава и такозвана ''мпц'' врше прогон Цркве Христове, сврставајући се тако у ред  Понтија Пилата, Јуде искариотског, безбожних римских царева гонитеља и мрзитеља Христовог имена, ... или је пак смешно што неко има жељу да макар и на симболичан начин, пружи подршку браћи у невољи и ублажи им бол који им наносе они којима је њихов бол ... СМЕШАН... 

 

Јадно ...

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свима који су последњих дана поручивли календаре ПОА, за 2013. годину. исти су послати данас пре подне, на назначене адресе.. 

 

:)

  • Волим 1

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обавештење за све заинтересоване за КАЛЕНДАРЕ П.О.Архиепископије, за 2013. годину.. да је остало још 50-ак комада на располагању 

 

Услови куповине су на почетку теме...

 

:)

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...