Andre Williams Написано Децембар 13, 2012 Пријави Подели Написано Децембар 13, 2012 спамујемо мало ал ајд сад, тема је овај видео а не особа која је поменута у првој поруци. да је остала првобитна порука велика је вероватноћа да би разговор кренуо у правцу приче о њему, а то није тема... то сам прво помислио кад сам видео да је отац обрисао део поруке... 138999 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Гости Guest - . . .- Написано Децембар 13, 2012 Гости Пријави Подели Написано Децембар 13, 2012 Па људи су много боље упућени него што многи мисле... а лепо је бити душебрижник а не "душебрижник"... Уосталом, свако ко буде гледао видео снимак видеће све... Ај, нећемо више да спамујемо... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука