Jump to content

О верном мужу који није хтео да остави неверну жену!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Zanimljivo...SF u kojem je mrachna sila zla Zhena. Josh se sve mushki rod oglasio...za posmatranje i uzhivanje...

 

Čekaj,šta to sad znači,da su uloge bile zamenjene,onda bi to bilo cool, ili su muškarci po difoltu na dark side... .mislise.

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mnogi se i danas mire posle prevare, ali je to sve sa prebacivanjem, nabijanjem na nos i ostalim propratnim, mucnim efetktima...

 

   E ovaj tvoj deo je ustvari problem na koji je hteo da skrene uvodni tekst ove teme . Praštati zato žto želiš da oprostiš , a ne praštati da bi svoju sujetu izlečio .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno...moze li iko da pretpostavi kolika i kakva je njegova ljubav prema njoj, kad se molio da mu se vrati i primio je nazad posle bludnicenja...a i njena prema njemu, kad mu se vraca kao sluga, ne kao ostokondja koja ce mu prebacivati kako je on kriv sto je otisla i ostalo.

 

Zadivljujuce!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Познајем такав брачни пар, и оно чиме ме је одушевио муж је, не само то што јој је опростио, и што је и даље воли, већ и то што је и даље поштује. И то не онако сервилно, папучарски, попут млакоње, и сл., што би многи помислили, но са пуним достојанством и мужевношћу.

Кад су "пријатељи " почели да му се подсмевају, одговорио им је да је сам гурнуо жену у то, јер је био превише посвећен послу, друштву..., а њу и децу је запостављао.

Дивни људи, увек се радујем кад их видим.

Lepa prica, ali me navodi na pitanje koliko je takvih muskaraca koji su sposobni to da nose; i to na ovakav nacin?!

1:1 ooo ooo ooo ?

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@DankaM,

Мислим да на нашем поднебљу има мноооогооо таквих прича, па зато и нису нека ексклузива :10900:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zar se u onoj poznatoj zakletvi(da tako kazem) ne kaze :"U dobru i zlu..." ?

Prica je prilicno poucna za moj pojam.

A da...setih se i Price o Bludnom sinu iz Sv.Pisma...slicna situacija...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepa prica, ali me navodi na pitanje koliko je takvih muskaraca koji su sposobni to da nose; i to na ovakav nacin?!

1:1 ooo ooo ooo ?

 

Nije poenta priče u kvantitetu takvih slučajeva,već u tome da se naša sujeta i ohladnela srca,malo zagreju ovakvim predivnim primerima...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ми личи на ону причу са пчелама и мувама.

А што се тиче тога да је увек у основи муж крив, сматрам да је потпуно незрео и нетачан став. Нисмо ни ми слатке, и мислим да ту не може да буде генералисања, јер је свако од нас јединствена личност, и сваки брак ( веза ) је прича за себе.

 

Rekoh od muzha KRENULO...a ochigledno su oboje krivi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rekoh od muzha KRENULO...a ochigledno su oboje krivi.

 

"зар је важно ко је крииив........."

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Severina i Boris

 

јесте али баш мислим да је то поента

 

за овог човека није важно што је она "крива" , за њега она је само скренула, хтео је да је врати и у томе је био истрајан у молитви

 

он је хтео њих двоје

 

није чак ни морао да уложи напор да јој опрости, питање је дал јој је и замерио

 

он је воли, и пати што нису заједно

 

Мене је задивила његова молитва и храброст

 

И опет , како је Богу све могуће

 

Њему Слава!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije poenta priče u kvantitetu takvih slučajeva,već u tome da se naša sujeta i ohladnela srca,malo zagreju ovakvim predivnim primerima...

Pa u pravu si Zoske. Ali nemoj jednog dana, NE DAJ BOZE, da ostanu mrtva slova sa foruma vec ih naseli u srce, tu vrlinu. ;)

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...