Иван Недић Написано Септембар 16, 2013 Аутор Пријави Подели Написано Септембар 16, 2013 17. септембар 2013. Ламент над ламентима Господе, помилуј! Јер то је једино могуће, С обзиром на немилосрдну дијагнозу моју његову њену њихову нашу: "Homo sapiens peccatus". Биљана је реаговао/ла на ово 1 "В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская) "Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев) --- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. --- Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука