Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

Које су моје веће глупости, а које су твоје мање? 

 

 

Izvini moj greska, nema manjih, sve su velike. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Које су моје веће глупости, а које су твоје мање? 

 

На пример, обојица сте изнели неке своје научне квази "теорије" о кондензацији, а везе немате са животом тј. нисте ни пратили дешавања на небу 

 

:)):))

 

tebra, moram .... izvini ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Које су моје веће глупости, а које су твоје мање? 

 

На пример, обојица сте изнели неке своје научне квази "теорије" о кондензацији, а везе немате са животом тј. нисте ни пратили дешавања на небу да бисте видели авионе како лете без икаквог трага иза себе на истој надморској висини у исто време док су други авиони испуштали трагове иза себе.

 

Према томе испада да сте вас двојица направили много веће глупости него ја. 

 

Ok, ajde da se malo igramo i pretpostavimo da ne troluješ...

 

Prvo, odakle ti znaš da su ti avioni na istoj nadmorskoj visini? Imaš radar?

 

Drugo, to da li će neki avion da ostavi trag i koliko će taj trag stajati na nebu zavisi od vlažnosti vazduha kroz koji se kreće. Što je više vodene pare u vazduhu, duže će da stoje tragovi. Što je manje, brže će nestati. Jedan sloj vaduha zasićen vodenom parom može ponekada da bude na samo par stotina metara iznad ili ispod drugog sloja u kome ima manje vodene pare. Tako da je dovoljna vrlo mala razlika u visini leta da bi se nekome sa zemlje činilo da su dva aviona na istoj visini, a to u stvari nije slučaj. Druga stvar od koje zavisi da li će biti tragova je tip motora: neke vrste avionskih motora ostavljaju češće tragove, neke druge ređe.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok, ajde da se malo igramo i pretpostavimo da ne troluješ...

 

Prvo, odakle ti znaš da su ti avioni na istoj nadmorskoj visini? Imaš radar?

 

Drugo, to da li će neki avion da ostavi trag i koliko će taj trag stajati na nebu zavisi od vlažnosti vazduha kroz koji se kreće. Što je više vodene pare u vazduhu, duže će da stoje tragovi. Što je manje, brže će nestati. Jedan sloj vaduha zasićen vodenom parom može ponekada da bude na samo par stotina metara iznad ili ispod drugog sloja u kome ima manje vodene pare. Tako da je dovoljna vrlo mala razlika u visini leta da bi se nekome sa zemlje činilo da su dva aviona na istoj visini, a to u stvari nije slučaj. Druga stvar od koje zavisi da li će biti tragova je tip motora: neke vrste avionskih motora ostavljaju češće tragove, neke druge ređe.

Опет ти са својим научним теоријама без икакве стварне подлоге тј. посматрања неба.

 

Ако је то тачно то што тврдиш, објасни откуд прекинут траг па затим настављен траг иза авиона?

 

Ако је стварна кондензација водене паре, тај траг тј. КОНТРАИЛС би нестао највише за 20 до 30 минута, али у овом случају тј. у стварности ти трагови тј. ХЕМТРАИЛС се полагано сатима шире стварајући ретку белу једноличну "облачност" која полагано пада на тло. 

 

Откуд толики масован број авиона у исто време у различитим путањама стварајући икс окс линије који стоје на небу чији се бели трагови шире сатима лаганим темпом?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет ти са својим научним теоријама без икакве стварне подлоге тј. посматрања неба.

Ако је то тачно то што тврдиш, објасни откуд прекинут траг па затим настављен траг иза авиона?

?

Mozda stede gorivo i gase motore u letu?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al' ubedljivo "najjača" je informacija, izneta pre par strana, da između ostalih i penzionisani piloti našeg RV obavljaju taj "posao" :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mozda stede gorivo i gase motore u letu?

Да ли по теби логично да авион ради наводне штедње горива остави дугачак траг па затим само на око 5 секунди прекинут траг и затим настављен такође дугачак непрекинут траг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли по теби логично да авион ради наводне штедње горива остави дугачак траг па затим само на око 5 секунди прекинут траг и затим настављен такође дугачак непрекинут траг?

Meni uopste nije logicno da moze da leti nesto sto je teze od vazduha, poput aviona na primer ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni uopste nije logicno da moze da leti nesto sto je teze od vazduha, poput aviona na primer ...

А знаш да објасниш како настаје кондензација водене паре, а не знаш како лети на основу разлике притисака на крилима авиона?!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А знаш да објасниш како настаје кондензација водене паре, а не знаш како лети на основу разлике притисака на крилима авиона?!

E, to sam procitao u Politikinom zabavniku pre puno godina

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...