Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

Игноришем све оне који постављају линкове на енглеском  јер "хартија" тј. интернет трпи све. 

 

Čekaj, a šta misliš gde vaseljenska, facebookreporter i ostali sajtovi na koje ideš nalaze te tekstove koje ovde prenosiš? Misliš da su njihovi izvori na srpskom?

 

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пусти ти Васељенску. Чим чујеш Васељенску, одмах трубиш на сва звона како је тај сајт канадски и антисрпски и да преноси неистине.

 

Чек, а зар није?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.vaseljenska.com/vesti/oprez-bela-vlakna-koja-padaju-sa-neba-izazivaju-brojne-opasne-bolesti/

"Опрез: Бела влакна која падају са неба изазивају бројне опасне болести"

Tebra, dal nas zaprasuju ili ne ja ne znam ali da su nam skinuli gace , to jesu ...

E, kako su uspeli meni nije jasno, Srbi su vazda bili pametan svet ali primecujem ozbiljan pad mudrosti kod nas...

Prevode nas zedne preko vode ovi iz EU kao da smo retardirani i to samo sa pricama i obecanjima a para nigde ...

Aj da povremeno barem plate pice pa i nekako ... Ali ovi nista ne daju ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tebra, dal nas zaprasuju ili ne ja ne znam ...... ...

Тебра, треба само да подигнеш главу ка горе и ПОСМАТРАЈ СВАКОДНЕВНО ВИШЕ ПУТА, ПИТАЈ СЕ У СЕБИ, УКЉУЧИ МОЗАК, ЗАИНТЕРЕСУЈ СЕ МАЛО,..... и "кашће ти само".

 

Што се тиче "паучина", најлакше је да их уочиш путем рефлексије "паучина" ако је лепо време да упериш свој правац очију ка трави, врху крошње дрвета, било које зграде, бандере,..... у правцу заласка Сунца крајем дана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 ... E, kako su uspeli meni nije jasno, Srbi su vazda bili pametan svet ali primecujem ozbiljan pad mudrosti kod nas... ..

 

:)):)) :))

 

U oslobadjanju protiv turaka na Rusku rec, ukinuli smo ustav... i odlozili nezavisnost

prvi svetski rat, provocirali Austrijance

Drugi svetski rat usprotivili se nemcima

Dopustili komunjarama da uzjasu vlast...

u raspadu jugposlavije usprotivili se nato paktu..

 

Tri pametna poteza, da pametniji ne mogu biti, pogubili silne teritorije, gomilu stanovnistva, urnisali se ekonosmki... sve pametno povuceni potezi

 

 

 

s... Prevode nas zedne preko vode ovi iz EU kao da smo retardirani i to samo sa pricama i obecanjima a para nigde .

 

Nema para tebro. Pare prave privatni preduzetnici. Zato sto proseni Srbin kapira ekonomiju koliko i ti, zato i nema para tebro. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)):)) :))

Nema para tebro. Pare prave privatni preduzetnici. Zato sto proseni Srbin kapira ekonomiju koliko i ti, zato i nema para tebro. :)

Ni nemci ne kapiraju ekonomiju a ti si sve tako lepoobjasnio jos preneku godinu sa Jafa keksom ... Ali nemci zakazali sa investicijama a sa druge strane ulozili preko 1000 mld dolara u istocnu nemacku a nigde Jafa keksa? Prosto sam sludjen tim njihovim nesnalazenjem u biznisu ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni nemci ne kapiraju ekonomiju a ti si sve tako lepoobjasnio jos preneku godinu sa Jafa keksom ... Ali nemci zakazali sa investicijama a sa druge strane ulozili preko 1000 mld dolara u istocnu nemacku a nigde Jafa keksa? Prosto sam sludjen tim njihovim nesnalazenjem u biznisu ...

 

Nemci solicno kapiraju ekonomiju, nego si ti suvise neobrazovan da shvatis da smo mi i nemci dupe i oko sto se tice ekonomskih zaakona, propisa i poreza. :)

 

NJihovi propisi su libelarniji od nasih, a njihovi porezi veliki u skladu sa time koliko opterecuju privredu. Al nemac zn da kada ima prosecnu platu 2000 evra, 20 % pdv ne opterecuje potrosnju mnogo. Medjutim, srbin, po imenu Crveni baron, ne moze da skapira kada ti je prosecna plata 200 evra, da ti je 20 % pdv preveliko opterecenje za privredu.

 

On misli - to je isto.. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemci solicno kapiraju ekonomiju, nego si ti suvise neobrazovan da shvatis da smo mi i nemci dupe i oko sto se tice ekonomskih zaakona, propisa i poreza. :)

Ali razlika u plati? Ti si govorio da ce nemci radije da otvaraju pogone po Srbiji zbog jeftine radne snage?

Evo jeftina je a u nemackoj skupa?

Sta sad bi?

Ponasanu se netrzisno.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali razlika u plati? Ti si govorio da ce nemci radije da otvaraju pogone po Srbiji zbog jeftine radne snage?

Evo jeftina je a u nemackoj skupa?

Sta sad bi?

 

Pa nista, stroziji propisi, tesko dobijanje dozvola i ostale stvari demotivisu nemce da otvaraju pogone u Srbiji.

Nije plata jedini trosak firme... uzimaju u obzir sve troskove....

 

eto to bi.... jel ti jos nesto nije jasno? Da te poducim caskom....

 

posto ocigledno mozak ne mozes da koristis i ne kapiras da svaki biznismen odlucuje potez prema dobit-gubitak...isto i kupac...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crveni Baron и Млађони,

 

замолио бих Вас да се држите теме.

 

Pa drzimo se... trubimo kao i ti, smo maalo manje gluposti nego ti.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa drzimo se... trubimo kao i ti, smo maalo manje gluposti nego ti.

Које су моје веће глупости, а које су твоје мање? 

 

На пример, обојица сте изнели неке своје научне квази "теорије" о кондензацији, а везе немате са животом тј. нисте ни пратили дешавања на небу да бисте видели авионе како лете без икаквог трага иза себе на истој надморској висини у исто време док су други авиони испуштали трагове иза себе.

 

Према томе испада да сте вас двојица направили много веће глупости него ја. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...