Jump to content

Merkel: Islam postao deo Nemačke

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kancelarka kaže da Nemci treba da budu otvoreni prema islamu i kažu: "Da, to je deo nas"

tezak-poraz-za-angelu-merkel-1336939860-161512.jpg

BERLIN - Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da je islam postao deo Nemačke i apelovala je na građane da pokažu toleranciju prema muslimanima. Ona je članovima njene konzervativne Demohrišćanske stranke rekla da se velika većina muslimana u Nemačkoj distancirala od nedavnog nasilja na protestima protiv antiislamskog filma u kome je ismejan prorok Muhamed.

Merkelova je kazala da Nemci treba da budu otvoreni prema islamu i kažu: "Da, to je deo nas". Kancelarka je dodala da bi hrišćani možda trebalo da počnu više da razmišljaju i govore o svojoj religiji umesto da se plaše islama, preneo je AP. U Nemačkoj živi oko četiri miliona muslimana.

Kurir

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kancelarka je dodala da bi hrišćani možda trebalo da počnu više da razmišljaju i govore o svojoj religiji umesto da se plaše islama

Ovde je potpuno u pravu.

Islam ima veoma jaku i agresivnu propagandu ( koja se u velikoj meri temelji na lazima i obmanama ). Ne mozes prilikom pretrage na YT-u da nadjes predavanje o Isusu ili Bibliji a da ne naletis na islamske klipve.

Treba se boriti protiv lazi koje Muslimanski propovednici iznose protiv Hriscanstva obmanjujuci sve vise ljudi, i ljudima pokazati i predstaviti pravog Boga koji je Ljubav i koji se zrtvovao za njih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za 50-70 godina kad Turci budu bili vecina u Nemackoj Nemci se vise nece pitati nista.Natalitet Turaka u Nemackoj je zastrasujuci dok kod Nemaca tuga.Tamo gde islam nije dosao macem sada ce doci u vidu bombe nataliteta.Francuska je vec preplavljena arapima i podsaharskim crncima sledeca je Nemacka i Britanija...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...