Гости Guest - . . .- Написано Септембар 7, 2012 Гости Пријави Подели Написано Септембар 7, 2012 Има предлог да се постављају ствари и на насловну групе, мислим да ту могућнсти има само креатор групе (наравно имам и ја као админ али не бих да се мешам у рад групе, тек само као обичан члан) Зато, само напред, група има одличну идеју, треба и други да се угледају на тебе. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука