Jump to content

Руске монахиње певају"Онамо, 'намо, за брда она..."

Оцени ову тему


Надежда

Препоручена порука

http://www.sestry.ru/church/img/1153

Сестринство са духовником

Ново-тихвински манастир

крај Јекатеринзбурга

Снимиле су албум под називом "Онамо, 'намо, за брда она..."

Албум можете да послушате на њиховом званичном сајту:

http://www.sestry.ru/church/content/life/masterskie/singing/sing/disk3

Поред овог албума српских родољубивих песама, снимиле су и неколико духовних.

"Поем Господеви"

http://www.sestry.ru/church/content/life/masterskie/singing/sing/disk1

"Акафист св. прав.Симеону Верхотурскому"

http://www.sestry.ru/church/content/life/masterskie/singing/sing/disk2

"Молебен с акафистом пред Тихвинской иконой Пресвятой Богородицы в честь принесения в Ново-Тихвинский женский монастырь списка с древней чудотворной иконы"

http://www.sestry.ru/church/content/life/masterskie/singing/sing/disk4

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За оне који не могу да се снађу, десни клик на "Прослушать песню" испод сваког текста о песми.

Онамо, намо

http://www.sestry.ru/church/content/life/masterskie/singing/fileserb/Gimn_korolia_Nicolaia_Chernogorskogo.mp3

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...