Ромејац Написано Јул 29, 2012 Пријави Подели Написано Јул 29, 2012 Заиста је невероватно како ме овај манастир, као и град Призрен, привлаче себи. Па ево већ трећу годину изнова одлазим на славу манастира - празник сабора светог Архангела Гаврила који пада 26. јула. Ево поставићу слике са славе на светлослову да видите какав је то доживљај, отићи на славу и причестити се на развалинама некада најлепшег храма на нашим просторима. Овде можете видети остале слике: https://www.pouke.org...а-код-призрена/ Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука