Олимп Написано Јун 27, 2012 Пријави Подели Написано Јун 27, 2012 Помаже Бог браћо и сестре. Хтедох нешто да поделим са вама, али нисам сигуран на ком месту треба поставити. Тако да, се извињавам ако отварам тему на погрешним месту. Ради се о клипу који говори о Крсту којег носимо целог' живота. Одгледајте клип и оставите ваш утисак. Да не дужим, видео све говори: Хвала на разумевању и одвојеном времену! RYLAH and kajaa је реаговао/ла на ово 2 "Покаткад ми Бог даје тренутке савршеног мира. У тим тренуцима ја љубим и верујем да и мене љубе. У тим тренуцима ја сам формулисао своје Вјерују сасвим просто. Ево њега: "ја верујем да нема ништа љупкије,дубље,симпатичније и савршеније од Христа. Са суревњивом љубављу говорим себи: не само нема Њему слична,него и не може бити." Ја шта више изјављујем:када би ми неко могао доказати да је Христос ван истине,и када би збиља истина искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом,а не са истином". Достојевски Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука