Jump to content

Тома положио

Оцени ову тему


Препоручена порука

Тома Николић положио заклетву .

news_93570.jpg

Испрозивао све за корупцију и криминал, за криминалну приватизацију за пропаст народну и за контролисане медије. Направио пи*дарију и ошо ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zar ne vidiš da su u transu, zanemeli su gringrin

Мањине вероватно не знају речи или им није јасно зашто они да певају Боже спаси српски народ, Жути се питају зашто се помиње Бог није ли то клерикализација друштва, Црвени такође плус где је у химни радничка класа, патриоти певају али им није до певања, монархисти гунђају јер се не помиње краљ, анархисти неће да певају јер не признају државу , попови се питају који је владајући глас или глас владе па да се синхронизују, пензионери не знају речи у њихово време је била друга химна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e pa cestitam !

Е па хвала ти , јес да нисам Томас Ман ал некако се осећам као и мени да си честитала.

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...