Jump to content

Најава: Свечано отварање нове зграде Српске православне гимназије и Духовног центра у Загребу


Препоручена порука

Meni je zao sto ovakve gimnazije ne postoje kod nas. Makar da ih ima 2 u celoj Srbiji i da su samim tim internati..

Био је прилог на телевизији о овим гимназијама у Загребу. Оне тамо и јесу интернати,могу их похађати и мушкарци и жене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...