Jump to content

Клинци воле (to) Rock ! :)

Оцени ову тему


Guest о. Агапије

Препоручена порука

  • Гости
Guest о. Агапије

На овој теми можете поставити ваш омиљени клип са клинцима који уживају уз Рок музику са Јутјуба... Има много таквих видео-клипова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је син од нашег о. Бранислава Перановића.

Зна дечко што је права музика :

http://www.24sata.rs...ndu/40194.phtml

Извини оче,али ово је ненормално,уз сво поштовање оца Бранислава као свештеника.

Његова деца нису ишла у школе,па тако да нису имали са ким да се мере но сами са собом и са погрешним примерима.

Моја кћерка и њени другари имају по 10 година и слушају Ивану и Леонтину и Чаролије...наравно не само то али ово је изопачење детета,жао ми је што ово видим.

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...