Jump to content

Кладионица

Оцени ову тему


На кога би сте се кладили?  

5 члановâ је гласало

  1. 1. На кога би сте се кладили?

    • Тадића
      3
    • Николића
      0
    • Коштуницу
      0
    • Јовановића
      0
    • Вукадиновића
      2
    • Дачића
      0
    • Шешељ
      0


Препоручена порука

"Идем да гласам за Тадића, а кладићу се на Николића" - ово сам чуо данас.

Зато отварам ову кладионицу , јер би многи другачије се кладили него што би гласали.

Дакле на кога би сте се кладили?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сатвљам 200 динара на Вукадиновића, није због тога што је његов син мој добар пријатељ и колега на факсу, него зато што је добар чо´ек :)

Хахахахаха !

Добар си ...

:)

А рецимо 2000 динџи на кога би ставио ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...